Trwa ładowanie...
d1v5bo1
wypadek

Macierewicz chwalił kierowcę za błyskawiczny przejazd. Godzinę szybciej niż normalnie!

Według Google Maps czas przejazdu między Warszawą a Toruniem najszybszą trasą wynosi od 2 godz. 20 min. do nawet 3 godz. 20 min. Ile czasu zajęło to kierowcy ministra Antoniego Macierewicza? Zdecydowanie mniej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Macierewicz chwalił kierowcę za błyskawiczny przejazd. Godzinę szybciej niż normalnie!
(Google Maps)
d1v5bo1

W środę wieczorem w Lubiczu Dolnym koło Torunia doszło do wypadku z udziałem samochodu Żandarmerii Wojskowej, którym jechał Antoni Macierewicz. Samochód z rządowej kolumny miał wjechać w tył pojazdu, który zatrzymał się na czerwonym świetle. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że pojazdy ŻW jechały bardzo szybko.

Potwierdzają to słowa samego ministra, którego cytuje portal se.pl. Gdy doszło do wypadku, Antoni Macierewicz wracał z Torunia, gdzie brał udział w sympozjum naukowym w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Swój wykład rozpoczął od podziękowań dla kierowcy, pana Karola. - Bardzo mu dziękuję. To kierowca. To on dokonał tego, że w godzinę i 45 minut dojechaliśmy z Warszawy do Torunia – przemówił szef MON słowem wstępu. - Najważniejsze jest poczucie dumy z militarnych dokonań Polaków – mówił dalej.

Tymczasem według Google Maps średni czas przejazdu, uwzględniający natężenie ruchu i ograniczenia prędkości na tej trasie, jest przynajmniej o około 35 min. dłuższy.

d1v5bo1

Podziel się opinią

Share

d1v5bo1

d1v5bo1
Więcej tematów