Trwa ładowanie...

Kukiz traci posła, lecz nie żałuje. "Jest większym cynglem PiS-owców niż PiS-owcy"

Adam Andruszkiewicz opuścił klub Kukiz'15 i przeszedł do koła Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego. - Oglądając jego wystąpienia, to już dawno odszedł - skomentował decyzję posła Paweł Kukiz.

Kukiz traci posła, lecz nie żałuje. "Jest większym cynglem PiS-owców niż PiS-owcy"Źródło: Forum, fot: Darek Golik
d256oo3
d256oo3

Andruszkiewicz wyraził nadzieję w TVP Info, że "prawica się zjednoczy ku dobrej zmianie tak, by nie wrócił za kilka lat Donald Tusk i wszystko zniszczył". Natomiast Paweł Kukiz bagatelizował w "Kropce nad i" odejście posła do koła Wolni i Solidarni. Wypomniał mu występy w telewizji publicznej. - Jest większym cynglem PiS-owców niż PiS-owcy - stwierdził. Dał też do zrozumienia, że ci, którzy kojarzą Kukiz'15 tylko z endecją, mogą teraz stracić argumenty (Andruszkiewicz to przedstawiciel endecji - przyp. red.).

Zobacz też: Majątki polityków. Paweł Kukiz

Frakcja narodowców w Kukiz'15 - jak podał "Fakt" - chciała wycofania Stanisława Tyszki ze stanowiska wicemarszałka Sejmu. Obok tego Kukiz nie przeszedł obojętnie. Podkreślił, że rozśmieszyło go użycie sformułowania "frakcja" w stosunku do Andruszkiewicza i Jakubiaka.

Dla Kukiza Stanisław Tyszka jest potencjalnym kandydatem na prezydenta Warszawy, co podkreślił w rozmowie z Moniką Olejnik.

Kilka dni temu poseł Kukiz'15 Jacek Wilk przeszedł do partii "Wolność" Janusza Korwin-Mikkego. Jednak, jak podkreślają przedstawiciele Kukiz'15, Wilk zostaje w klubie.

Źródło: TVN24,TVp Info

d256oo3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d256oo3
Więcej tematów