Trwa ładowanie...

Ktoś chce zabić Marcina Dubienieckiego? "Boję się"

Były zięć Lecha Kaczyńskiego zamieścił niepokojącą informację na Twitterze. Napisał, że ktoś chce go zabić i to tylko kwestia czasu. Skąd takie podejrzenia Marcina Dubienieckiego?

Share
Ktoś chce zabić Marcina Dubienieckiego? "Boję się"Źródło: WP.PL
dveqpvp

"Otrzymałem dziś informację od wysokiego rangą oficera służb, że został wydany na mnie wyrok i że to kwestia czasu, jak mnie zabiją. Boję się" - taką informację Marcin Dubieniecki zamieścił w internecie.

Potem wpis skasował.

- Nic więcej do dodania nie mam. Dostałem takie informacje od wysokiego rangą oficera służb specjalnych - skomentował w rozmowie z "Super Expressem". Dodał także, że nie wie, kto miałby chcieć jego śmierci.

dveqpvp

To nie pierwszy raz, kiedy Marcin Dubieniecki mówi o obawie o swoje życie - chociaż w innym kontekście.

- Z uporem maniaka prokuratura uniemożliwia mi podjęcie bardzo ważnego dla mnie leczenia poza granicami Polski. A jest ono niezbędne i istotne dla mojego zdrowia, a nawet życia. Zakładam więc, że prokuratura chce mnie uśmiercić, nie tylko cywilnie, ale i fizycznie - mówił w wywiadzie dla gazeta.pl.

Przypomnijmy, że Dubieniecki jest oskarżony o wyłudzenie 14,5 mln zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Grozi mu do 10 lat więzienia. Śledczy zabepieczyli majątek byłego męża Marty Kaczyńskiej, w tym m.in. siedem nieruchomości, na których ustanowiono hipoteki oraz dwa samochody Porsche.

Sprawa Marcina Dubienieckiego ciągnie się od dwóch lat, kiedy to został zatrzymany przez CBA pod zarzutem kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i wyłudzania pieniędzy. Były mąż Marty Kaczyńskiej spędził w areszcie 14 miesięcy. Jednak akt oskarżenia nadal nie trafił do sądu.

dveqpvp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dveqpvp
dveqpvp
Więcej tematów