Trwa ładowanie...

Krzysztof Sadowski oskarżany o pedofilię. Sprawę molestowania za kulisami programu „Tęczowy Music Box” przedstawiono w telewizji

Krzysztof Sadowski oskarżany przez byłe podopieczne o pedofilię. Wirtualna Polska, jako pierwsze medium opisała sprawę, którą przedstawiono w telewizji. Przypominamy, że znany muzyk miał molestować dzieci za kulisami programu TVP „Tęczowy Music Box”.

Share
Krzysztof Sadowski oskarżany o pedofilię. Sprawę molestowania za kulisami programu „Tęczowy Music Box” przedstawiono w telewizji
Źródło: Youtube.com
d4jqtb0

Krzysztof Sadowski oskarżany o pedofilię

Sprawa molestowania dzieci za kulisami programu „Tęczowy Music Box” została ukazana w programie Uwaga TVN. Według doniesień ofiar polski kompozytor, jazzman i współtwórca programu dla dzieci, miał dopuścić się czynów o charakterze seksualnym na osobach nieletnich. Sprawę odkrył dziennikarz śledczy Mariusz Zielke, który dotarł do ponad 20 kobiet i kilku mężczyzn, którzy zgodnie twierdzą, że byli molestowani przez 82-letniego dziś mężczyznę. Przypominamy, że Wirtualna Polska jako pierwsze medium opisała sprawę. Dziennikarka Magda Mieśnik dotarła do Zielke, który podał dane Krzysztofa Sadowskiego w kontekście skandalu pedofilskiego w „Tęczowym Music Boxie”. Obecnie sprawą zajmuje się prokuratura, a przeszłością ojca Marii Sadowskiej zaczynają interesować się kolejne media.

Krzysztof Sadowski zaprzecza oskarżeniom

Jak podaje TVN24, w świecie muzycznym tamtych lat, Krzysztof Sadowski był postacią dobrze znaną. Zasłynął między innymi, jako współautor piosenek Violetty Villas, Ireny Santor oraz Danuty Rinn. W latach 90. Tworzył znane programy telewizyjne, takie jak „Co jest grane” i „Tęczowy Music Box”. Produkcje przyciągały przed ekrany telewizyjne wiele dzieci, a odkrycie Mariusza Zielke w 2019 roku wstrząsnęły opinią publiczną. W wydanym oświadczeniu Krzysztof Sadowski zaprzeczył wszystkim oskarżeniom. Mariusz Zielke nie zamierza jednak odpuścić. Planuje napisanie książki i produkcję filmu poświęconego sprawie.

d4jqtb0

Podziel się opinią

Share
d4jqtb0
d4jqtb0
Więcej tematów