Trwa ładowanie...

Krystyna Pawłowicz ostro o Cimoszewiczu. "Czy kat nie jest bydlakiem?"

Posłanka PiS w niewybredny sposób odniosła się do reakcji rodziny Cimoszewiczów, która zapowiedziała pozwy przeciw posłom PiS i TVP. We wpisie na Twitterze nie pozostawiła suchej nitki na byłym premierze i jego synu.

Share
Krystyna Pawłowicz ostro o Cimoszewiczu. "Czy kat nie jest bydlakiem?"
Źródło: PAP
d2fwl6b

W piątek Tomasz Cimoszewicz sugerował, że PiS próbuje się zemścić na nim i na jego rodzinie za kontrowersyjne wypowiedzi jego ojca, Włodzimierza. Były premier stwierdził między innymi, że partia Jarosława Kaczyńskiego "od zawsze flirtowała z nacjonalizmem", a podczas II Wojny Światowej "więcej Polaków mordowało Żydów niż im pomagało". Poseł PO stwierdził, że PiS wspólnie z Telewizją Polską przeprowadziły "zmasowaną akcję" wymierzoną przeciwko niemu i jego bliskim. Rodzina Cimoszewiczów zapowiedziała pozwy przeciw TVP i PiS za "pomówienia".

Słowa Cimoszewicza juniora bardzo nie spodobały się Krystynie Pawłowicz. Posłanka twierdzi, że krytyka, która spotkała Cimoszewiczów była w pełni uzasadniona.

- "Panowie Cimoszewicze-komuniści i lewacy grożą pozwami za krytykowanie ich antypolskich łgarstw. Ale co nie było prawdą?" - napisała.

Zobacz też: Pawłowicz do posła Mniejszości Niemieckiej: wstyd pan przynosi

Posłanka nawiązała również do słów Dominika Tarczyńskiego, który nazwał ojca Włodzimierza Cimoszewicza "bydlakiem" i stwierdził, że "zażyczył sobie mieć swoją piwnicę, by znęcać się nad Żołnierzami Wyklętymi".

d2fwl6b

- "Czy Cimoszewicz senior nie zażądał dla siebie osobnej piwnicy do osobistego katowania polskich patriotów? Czy kat nie jest „bydlakiem”?" - dopytywała na Twitterze.

d2fwl6b

Podziel się opinią

Share
d2fwl6b
d2fwl6b
Więcej tematów