Trwa ładowanie...
d47qe5t
pis

Kot zamiast orła. PO uderza w spocie w PiS, ten nie pozostaje dłużny

W Prawie i Sprawiedliwości panuje oburzenie po tym, jak prezydent Andrzej Duda został wygwizdany w Pucku. PO w nowym spocie przypomina, jak zachowywano się wobec Bronisława Komorowskiego, kiedy był prezydentem. W wideo pojawia się też Jarosław Kaczyński i kot.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W spocie PO logo PiS się zmienia
W spocie PO logo PiS się zmienia (Facebook.com)
d47qe5t

Zaczęła się kampania prezydencka 2020 i już widać wzmożoną rywalizację między ugrupowaniami. "Partia hejtu obraca kota ogonem. Od lat Polacy muszą znosić obelgi" - tymi słowami Platforma Obywatelska zaczyna swój najnowszy spot. Widzimy jak orzeł z logo PiS zmienia się w kota.

Pokazano prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i przypomniano słynne słowa "Cała Polska z was się śmieje, komuniści i złodzieje". Później pada też legendarne "Jesteście kanaliami". Lektor grzmi, że "władza daje pozwolenie na hejt i przemoc".

PO w wideo nawiązuje też do wydarzeń w Pucku, gdzie zakłócono wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy. Zwraca uwagę, że kiedy Bronisław Komorowski był głową państwa, był ofiarą "linczu".

d47qe5t

Zobacz też: Borys Budka o wystąpieniu Beaty Szydło. "Znów okłamuje PE"

"PiS grzmi teraz o hejcie i nienawiści i żąda przeprosin. Gdzie są granice hipokryzji tej władzy?" - pyta w spocie Platforma. I odpowiada: "Tam, gdzie ty powiesz dość".

Reakcja PiS na spot PO

Prawo i Sprawiedliwość odniosło się do klipu PO. Opublikowało własny spot, w którym słyszymy kontrowersyjne słowa między innymi Radosława Sikorskiego o "dożynianiu watahy" i Grzegorza Schetyny o "szarańczy.

d47qe5t

"Wasza hipokryzja nie zna granic" - podkreśla PiS w zapowiedzi wideo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d47qe5t

Podziel się opinią

Share

d47qe5t

d47qe5t
Więcej tematów