Trwa ładowanie...
d4lywtv

Korwin-Mikke wrócił z Brukseli do luksusów. Jego nowy dom kosztował niemało

Janusz Korwin-Mikke zakończył karierę w Parlamencie Europejskim i wrócił do Polski. Jak podał "Super Express", dzięki tej pracy, było go stać na posiadłość w Otwocku. Miała kosztować 800 tys. zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polityk kupił posiadłość za 800 tys. (PAP, Fot: Andrzej Grygiel)
d4lywtv

Czytamy, że okazały dom w Otwocku został zakupiony niedawno. Ma kilka pokoi, dużą działkę, garaż czy budynek gospodarczy. Polityk wcale go nie ukrywa – wręcz przeciwnie, chwali się nim w mediach społecznościowych.

Instagram / Janusz Korwin-MIkke

"Super Express" dotarł do oświadczenia majątkowego byłego europosła, z którego wynika, że w 2016 r. zgromadził 8 mln złotych. Dziś dom wart majątek dzieli z drugą, młodszą o 34 lata żoną i dwójką ich wspólnych dzieci: 5-letnim Karolem i 7-letnią Nadzieją. Na pytania o willę odpowiada krótko: Po prostu zamieniłem mój dom w Józefowie, w którym spędziłem większość życia na dom w Otwocku.

d4lywtv

Przypomnijmy, że wraz z początkiem roku Janusz Korwin-Mikke zapowiedział odejście z PE i powrót do polskiej polityk. Na pożegnanie z Brukselą wziął udział w debacie dotyczącej Polski i przy okazji uderzył we Fransa Timmermansa, o czym pisaliśmy tutaj.

Zobacz także: Jak on to zrobił? Zarobił 2,5 mln w jeden dzień

d4lywtv

Podziel się opinią

Share

d4lywtv

d4lywtv
Więcej tematów