Trwa ładowanie...

Koronawirus w Polsce. Zakażenia w komisariacie policji w Białymstoku. Dwóch funkcjonariuszy z koronawirusem

Koronawirus w Polsce. U dwóch funkcjonariuszy policji w Białymstoku potwierdzono pozytywny wynik testu na COVID-19.
Share
Samochód policyjny
Samochód policyjnyŹródło: Policja
d1krarm

Koronawirus w Polsce. Zakażenia na komisariacie w Białymstoku

Jak poinformował "Kurier Poranny", Komisariat Policji nr III w Białymstoku został zamknięty. Powodem takiej decyzji jest wykrycie u dwóch policjantów pozytywnego wyniku testu na obecność w ich organizmach koronawirusa.

Edyta Wilczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji przekazała, że 42 kolejnych funkcjonariuszy zostało objętych kwarantanną. Do pracy wrócą dopiero wtedy, gdy przeprowadzony u nich test na obecność koronawirusa da wynik negatywny.

d1krarm

Policja prosi, aby wszystkie osoby, które miały stawić się na zaplanowane wezwanie, kontaktowały się pod numerem telefonu: 47 711 32 33.

Koronawirus w Polsce. Komisariat został otwarty

Początkowo podjęto decyzję o zamknięciu komisariatu III policji w Białymstoku. Jak podała "Gazeta Wyborcza", placówka została otwarta we wtorek, a funkcjonariusze pełnią w niej służbę.

Policja apeluje jednak do wszystkich osób o szczególną ostrożność, by nie narazić się na zakażenie koronawirusem. Dlatego właśnie policjanci proszą najpierw o kontakt telefoniczny.

d1krarm

Koronawirus w Polsce. Rośnie liczba zakażonych na Podlasiu

Jak informuje Podlaski Urząd Wojewódzki, w regionie jest już 955 przypadków zakażenia koronawirusem. Hospitalizowanych jest 51 osób, a w kwarantannie przebywa 1789 osób, którzy mieli kontakt z zakażonymi. Zmarło 18 osób.

Z kolei w Polsce zdiagnozowano już 43 904 przypadki zakażenia koronawirusem. COVID-19 w naszym kraju ma już 1682 ofiary. Jak wynika z oficjalnych statystyk przekazywanych przez ministerstwo zdrowia, liczba ozdrowieńców to 33 043.

Rekonstrukcja rządu. Radosław Fogiel: "Polska resortowa" to problem, który istnieje od zawsze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1krarm

Podziel się opinią

Share
d1krarm
d1krarm
Więcej tematów