ycipk-1glz7r

Kierowca autobusu miał napastować nastolatkę

Kierowca autobusu miał napastować 17-letnią pasażerkę. Dziewczyna jechała z Pruszcza Gdańskiego do Gdańska. Ofiarą 57-latka paść miała także druga nastolatka. Kierowca został zatrzymany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała kierowcę
Policja zatrzymała kierowcę (Policja)
ycipk-1glz7r

57- letni mężczyzna, który podejrzany jest o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec 17-latki, nie uniknie odpowiedzialności. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przesłuchany przez prokuratora. Usłyszał już zarzuty. Sąd aresztował go na najbliższe miesiące. Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec minionego tygodnia policjanci odebrali zgłoszenie o tym, że 17-letnia dziewczyna była siłą przytrzymywana i molestowana przez kierowcę rejsowego autobusu, którym podróżowała. Wytypowano sprawcę przestępstwa. Zatrzymano 57-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego. Zebrane dowody pozwoliły prokuratorowi na przedstawienie mu zarzutów, które dotyczyły doprowadzenia przemocą nastolatki do innej czynności seksualnej oraz naruszenia nietykalności cielesnej - informuje na swojej stronie.

Na wniosek prokuratora i decyzją sądu 57-latek trafił do aresztu. Policja prosi, by osoby, które mogły być ofiarą tego rodzaju przestępstwa lub świadkiem podobnego zdarzenia, zgłaszały się do Komisariatu Policji VIII w Gdańsku na ul. Kartuską 245B lub kontaktowały telefonicznie pod numer 58 321 68 22.

ycipk-1glz7r

Doprowadzenie przemocą osoby do innej czynności seksualnej jest przestępstwem zagrożonym kara 8 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: Jednak Kaczyński premierem po wyborach? Horała zręcznie komentuje

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

ycipk-1glz7r

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1glz7r

ycipk-1glz7r
ycipk-1glz7r