Trwa ładowanie...
d1n254v

"Kiedyś spytałem go, co myśli o swoim bracie". Władysław Frasyniuk zdradza, co powiedział Lech Kaczyński

- W moim środowisku Leszek Kaczyński nadal budzi sympatię. Dlatego nie wolno porównywać go z Jarosławem. Kiedyś spytałem Leszka, co myśli o swoim bracie. Odpowiedział, że Jarek to jest koryfeusz, to zwierzę polityczne - zdradził były opozycjonista. Frasyniuk powiedział również, co on sam sądzi o prezesie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Były opozycjonista ocenił działania PiS
Były opozycjonista ocenił działania PiS (PAP, Fot: Adam Warżawa)
d1n254v

Władysław Frasyniuk był gościem "Kropki nad i" w TVN24. Prowadząca program Monika Olejnik spytała go o prezesa PiS. Chciała wiedzieć, co o nim sądzi.

- Jarosław Kaczyński jest starszym, zgorzkniałym panem, który odreagowuje wszystkie niepowodzenia i urazy. Ale po jego stronie, nikt nie jest mu w stanie podskoczyć - uważa były opozycjonista.

Dodał, że "nie wolno się bać, bo strach jest najsilniejszą bronią każdego aparatu opresji. - Dewastacja państwa jest teraz gigantyczna - powiedział.

- Jeśli opozycji wydaję się, że wystarczy powiedzieć, że są anty-PiS, to się mylą - zaznaczył. Frasyniuk skrytykował również działania PO. Stwierdził, że "Grzegorz Schetyna jest słabym szefem".

d1n254v

Jarosław Kaczyński i prawda o Smoleńsku - zobacz wideo

Władysław Frasyniuk bronił również prezydent Warszawy. - Jeśli komisja weryfikacyjna jest sprzeczna z konstytucją, to się do niej nie wchodzi. Hanna Gronkiewicz-Waltz ma rację - przyznał.

Mówił także o proteście lekarzy rezydentów w warszawskim szpitalu. - Głodówka to najbardziej radykalna forma protestu, to akt ostatecznej niemocy. Ci ludzie grają swoim życiem. Podziwiam ich - dodał.

d1n254v

Podziel się opinią

Share
d1n254v
d1n254v
Więcej tematów