Trwa ładowanie...
d4jq7nc

"Każdy myśliwy ma nierówno pod sufitem". Szyszko gwiazdą nowego "Ucha prezesa"

Kolejny odcinek "Ucha prezesa" już w sieci. Tym razem Robert Górski i spółka wzięli na tapet pomysły ministra ochrony środowiska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Każdy myśliwy ma nierówno pod sufitem". Szyszko gwiazdą nowego "Ucha prezesa"
(Youtube.com)
d4jq7nc

Jan Szyszko (Sylwester Maciejewski) wparowuje do poczekalni przed gabinetem prezesa z martwym bażantem. Samemu prezesowi prezentuje... łeb żubra. Minister środowiska w "Uchu prezesa" to zapalony myśliwy, który odruchowo sięga po broń palną. Niezależnie od tego czy celem staje się kot, czy pająk łażący po suficie.

"Najgorzej przyznać się do błędu. Najlepiej w niego brnąć i udawać, że nic się nie stało" - tak minister odpowiada na apel prezesa, by odwołać ustawę o wycince drzew. Jak zauważa pani Basia Szyszko bardziej niż ministrem ochrony środowiska jest "ministrem środowiska, bez ochrony". Obok wycinki drzew Szyszce dostaje się także za smog i słynne polowanie na bażanty. Na szczęście minister na wszystko ma wyjaśnienie. Sugeruje, że zrobienie z Puszczy Białowieskiej tartaku pozwoli ją... napowietrzyć.

"Każdy myśliwy ma nierówno pod sufitem. W każdym siedzi taki Bronek" - podsumowuje ministra prezes. Ten fragment może wywołać największe kontrowersje, zwłaszcza w środowisku, które nie cieszy się ostatnio dobrą prasą. Głośne były ostatnio przypadki śmiertelnych postrzeleń pieszych czy rowerzystów pomylonych z dzikami i sarnami.

Zaskakującą decyzję w sprawie dalszych losów "Ucha" przekazali przedstawiciele serwisu Showmax. Okazuje się, że fanów serialu czekają jeszcze 4 odcinki. O ile 11 i 12 pojawią się na Youtube, dwa kolejne będą dostępne tylko odpłatnie w portalu Showmax. To bonus dla użytkowników portalu.

d4jq7nc

Podziel się opinią

Share

d4jq7nc

d4jq7nc
Więcej tematów