Trwa ładowanie...
d3l8gkw

Kamiński "gromi mafię", a Pawłowicz z mieczem w ręku. To będzie tydzień

Redakcje tygodników pokazały, co czeka nas w kioskach w poniedziałek. "Wprost" robi swoją wersję okładki "Vogue'a", a "Do Rzeczy" uważa Mariusza Kamińskiego za "młot na korupcję". "Sieci" oddają głos Krystynie Pawłowicz, która chce "walki na śmierć i życie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okładki "Do Rzeczy" i "Sieci"
Okładki "Do Rzeczy" i "Sieci" (Do Rzeczy, Sieci)
d3l8gkw

Posłanka PiS uśmiecha się delikatnie z "jedynki" "Do Rzeczy", w ręku trzyma miecz. "Ta walka o Polskę jest na śmierć i życie" – brzmi biało-czerwony tytuł. "W bezkompromisowych słowach Krystyna Pawłowicz komentuje TVN, TVP, PiS, opozycję, sądy, Unię Europejską i dobrą zmianę. Mówi wprost o walce z kłamstwem, manipulacją, atakiem na Polskę" – dowiadujemy się już z zapowiedzi numeru.

   "Sieci"
("Sieci")

"Wprost" zabawił się konwencją i zrobił swoją wersję zdjęcia, o którym mówi cały kraj. Zamiast Anji Rubik i Małgorzaty Beli pozujących do okładki "Vogue'a" na tle Pałacu Kultury, dał trzech polityków, którzy walczą o fotel prezydenta stolicy. Stanisław Karczewski, Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski wyglądają jak warszawskie cwaniaki. Między nimi rozgrywa się "Bitwa o Warszawę".

Z kolei "Do Rzeczy" nie ma wątpliwości, że Mariusz Kamiński "gromi mafię". Przyciemniona twarz twórcy CBA, a dziś szefa służb specjalnych powinna chyba budzić respekt czy budować aurę tajemniczości. W końcu Kamiński to "młot na korupcję". "Newsweek" zachęca natomiast do zakupu m.in. wywiadem o Donaldzie Trumpie. "To idiota" – mówi redakcji autor słynnej już nieautoryzowanej biografii prezydenta USA.

d3l8gkw

Podziel się opinią

Share
d3l8gkw
d3l8gkw
Więcej tematów