Trwa ładowanie...
dxxlfcd

Kalisz. Półprzytomni rodzice na przednim siedzeniu, 1,5-roczne dziecko z tyłu

Siedzących w aucie zaparkowanym przy jednej z kaliskich ulic zauważyli przechodnie, którzy natychmiast wezwali policję i pogotowie. Rodzice trafili do szpitala, a o przyszłości dziecka zdecyduje sąd rodzinny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śledczy podejrzewają, że rodzice mogli być pod wpływem substancji psychoaktywnych
Śledczy podejrzewają, że rodzice mogli być pod wpływem substancji psychoaktywnych (East News, Fot: Karolina Misztal)
dxxlfcd

Gdy zabierano kobietę z samochodu, była nieprzytomna. - Początkowo przebywała na obserwacji w szpitalnym oddziale ratunkowym. W związku z tym, że jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo, została zabrana przez policję - powiedział Paweł Gawroński, rzecznik szpitala wojewódzkiego w Kaliszu.

Ojciec dziecka również długo nie reagował, ale potem zaczął odpowiadać na pytania policjantów. Mężczyzna tłumaczył, że podczas jazdy samochodem on oraz jego partnerka źle się poczuli.

Zachowanie obojga rodziców wskazywało na użycie dopalaczy, dlatego przeszli badania toksykologiczne. Test, któremu został poddany mężczyzna, wprawdzie nie wykazał obecności zakazanych substancji, ale specjaliści podkreślają, że bywają one mało czułe.

dxxlfcd

Zobacz także: A jaka jest Twoja Polska? Napisz do WP

- W ramach śledztwa przesłuchano 8 świadków. Prokurator zlecił w tej sprawie dodatkowe czynności, w tym badania krwi. Jak dotąd nikomu nie postawiono zarzutów - powiedział Maciej Meler z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Policja poinformowała o sprawie sąd rodzinny w Kaliszu. Przyszłość rodziny będzie w dużej mierze zależała od wyników badania krwi.

Źródło: polsatnews.pl/wp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dxxlfcd

Podziel się opinią

Share

dxxlfcd

dxxlfcd
Więcej tematów