Trwa ładowanie...
ycipk-40wrkq

Joanna Schmidt zabrała głos w sprawie wyjazdu z Petru

Poseł Joanna Schmidt z Nowoczesnej podczas rozmowy z Radiem Merkury stwierdziła, że sposób, w jaki spędziła sylwestra, jest "jej prywatną sprawą". Wymijająco odpowiedziała również na pytanie o to, czy jest w związku z liderem partii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Schmidt z Nowoczesnej
Joanna Schmidt z Nowoczesnej (PAP, Fot: Jakub Kaczmarczyk)
ycipk-40wrkq

- Wszystko na temat naszego wyjazdu zostało powiedziane. Nie będę komentować gdzie i jak spędziłam sylwestra - stwierdziła poseł Nowoczesnej. Pytana o to, czy jest w związku z Ryszardem Petru, stwierdziła, że odkąd weszła do polityki, nie ma w zwyczaju komentować "swoich prywatnych spraw" i uznała, że "wszystko na temat wyjazdu zostało powiedziane".

Ryszard Petru poleciał na sylwestra do Portugalii podczas przerwy w dyżurowaniu na Sali Plenarnej Sejmu, za co został skrytykowany przez część polityków innych ugrupowań. Lidera Nowoczesnej sfotografowano w samolocie razem z poseł Nowoczesnej Joanną Schmidt, co doprowadziło do kryzysu wizerunkowego partii.

Po powrocie Petru stwierdził, że faktycznie wyjechał na sylwestra, ale akurat nie na Maderę, która była podawana jako miejsce jego lotu. Polityk uznał swój wyjazd za niezręczność w kontekście ówczesnej sytuacji w Sejmie i nie chciał komentować wątku wyjazdu z poseł Schmidt.

ycipk-40wrkq
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40wrkq

ycipk-40wrkq
ycipk-40wrkq