Trwa ładowanie...

Jest decyzja sądu w sprawie aresztu Adama Z. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo Ewy Tylman

• Wkrótce miną trzy miesiące od aresztu Adama Z.
• Z. jest podejrzany o zabójstwo z zamiarem ewentualnym Ewy Tylman
• Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o przedłużenie aresztu
• Mężczyzna spędzi w areszcie kolejne trzy miesiące

Share
Jest decyzja sądu w sprawie aresztu Adama Z. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo Ewy Tylman
Źródło: Serv-Kom
d1kncdt

Adam Z. został aresztowany 4 grudnia. Przedstawiono mu zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym Ewy Tylman. Według śledczych feralnej nocy z 22 na 23 listopada miał zepchnąć towarzyszącą mu 26-latkę ze skarpy nad Wartą, a następnie nieprzytomną wrzucić do wody. Do tej pory mimo intensywnych poszukiwań prowadzonych na rzece nie udało się odnaleźć jej zwłok.

Na początku lutego zlecono poddanie obserwacji psychiatrycznej Adama Z., ale na początku marca kończył się okres jego tymczasowego aresztowania. Prokuratura zwróciła się do sądu o jego przedłużenie. W poniedziałek sąd przychylił się do tego wniosku, co oznacza, że podejrzany spędzi w areszcie kolejne trzy miesiące.

d1kncdt

W trakcie ogłoszenia decyzji w sądzie nie było ani prokuratora, ani obrońcy Adama Z. Byli jedynie pełnomocnicy rodziny Ewy Tylman, którzy zdradzili dziennikarzom, że prokuratura przedstawiła mocniejsze dowody na winę podejrzanego, ale niestety nie mogą podać żadnych bliższych informacji.

Przypomnijmy, że przed tygodniem okolicę miejsca zaginięcia kobiety przeszukiwały wyspecjalizowane psy należące do niemieckiej policji. Prokuratura nie zdradziła wyników akcji. Wiadomo jedynie, że efekt działań wzbogacił materiał dowodowy w prowadzonym śledztwie.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1kncdt

Podziel się opinią

Share
d1kncdt
d1kncdt
Więcej tematów