wp

Jednym wpisem Migalski boleśnie uderzył w PiS. "Zróbcie sobie taki eksperyment"

Marek Migalski zaproponował na Twitterze eksperyment, któremu powinni poddać się politycy Prawa i Sprawiedliwości. Politolog odniósł się w ten sposób do kontrowersyjnego wpisu atakującego uchodźców wojennych, który pojawił się na profilu PiS w mediach społecznościowych, a który partia szybko usunęła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jednym wpisem Migalski boleśnie uderzył w PiS. "Zróbcie sobie taki eksperyment"
(PAP, Fot: Leszek Szymański)

- Nie dajcie sobie wmówić, że niechęć do uchodźców, to coś złego. Polacy nie są wyjątkiem w Europie - taki wpis pojawił się na oficjalnym profilu PiS na Twitterze. Pod naporem krytyki partia rządząca szybko go usunęła. Konto PiS na Twitterze zasypano lawiną negatywnych komentarzy. Jeden z nich jest wyjątkowo wymowny. Jego autorem jest politolog Marek Migalski, który zaproponował rządzącym eksperyment.

- Proponuję pod słowo "uchodźca" podłożyć słowo "Żyd". Może wtedy usłyszycie swój faszyzm i rasizm? Zróbcie sobie taki eksperyment - napisał Migalski.

wp

W sieci niezwykłą popularnością cieszył się także przerobiony wpis partii rządzącej. Internauci viralowo podawali sobie dalej animację, w której słowo "uchodźców" zastąpiono frazami "Żydów", "lewaków", "kobiet", "szczepionek" itp.

wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.