WP

Jarosław Kaczyński weźmie udział w marszu z prezydentem i premierem

Rzecznik PiS Beata Mazurek poinformowała, że prezes PiS weźmie udział w marszu organizowanym przez prezydenta i premiera. - Wszyscy są zaproszeni i mile widziani na marszu - powiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński pójdzie 11 listopada w Biało-Czerwonym Marszu
Jarosław Kaczyński pójdzie 11 listopada w Biało-Czerwonym Marszu (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
WP

Nie tylko Jarosław Kaczyński, ale i inni czołowi politycy PiS wezmą udział w udział w obchodach stulecia odzyskania niepodległości. - We mszy św., następnie w uroczystej odprawie wart, w marszu, w uroczystym spotkaniu na Zamku Królewskim - mówiła w Sejmie rzeczniczka partii.

Beata Mazurek skrytykowała też zakaz organizacji Marszu Niepodległości, który wydała prezydent Warszawy. - Decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz o rozwiązaniu marszu jest skandaliczna - powiedziała.

WP

Marsz ponad podziałami?

Rzeczniczka PiS poproszona o komentarz do obecności Obywateli RP na marszu organizowanym przez prezydent stwierdziła, że "do Biało-Czerwonego Marszu zaproszeni są wszyscy Polacy". Przekonywała też, że "wszyscy jesteśmy jedną drużyną". Jak zapewniała, chciałaby, aby Biało-Czerwony Marsz zjednoczył wszystkich.

Zobacz także: Warszawa. Samochód dachował na Modlińskiej

WP

Szef policyjnych związkowców ostrzegał, że policja nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa uczestnikom żadnego marszu w Warszawie. Tymczasem zanosi się, że będą dwa - w odstępie zaledwie godziny i z przecinającymi się trasami. - Ufam, że obchody 100-lecia niepodległości przebiegną spokojnie - skomentowała tę kwestię Mazurek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP