WP

Jarosław Kaczyński na urlopie. Joachim Brudziński wstawił zdjęcia na Twitterze

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wybrał się na wakacje. Po raz kolejny wyruszył w Beskid Sądecki. Zdjęcia z wycieczki opublikował minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezes znów na wakacjach
Prezes znów na wakacjach (Twitter, Fot: Joachim Brudziński)
WP

Szef MSWiA podzielił się z internautami zdjęciami z urlopu. Jak widać na fotografiach zamieszczonych na Twitterze, towarzyszy mu prezes Prawa i Sprawiedliwości. "Skoro sierpień to Prezes Jarosław Kaczyński na wędrówce po górach" - napisał Brudziński na portalu społecznościowym (pis. oryg.).

WP

To nie pierwsze wspólne wakacje czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Rok temu Kaczyński wraz najbliższymi współpracownikami zdobył szczyt Koziarz w Beskidzie Sądeckim. Internet błyskawicznie obiegło zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego w pelerynie przeciwdeszczowej w barwach patriotycznych, z godłem na klatce piersiowej i napisem "POLSKA" na plecach.

To właśnie od tych pamiętnych wakacji miało pogorszyć się zdrowie Jarosława Kaczyńskiego, który od dłuższego czasu zmagał się z bólem kolana. Jak informował niedawno "Super Express", już jesienią 2017 roku konieczna była rehabilitacja.

- Z tym kolanem to było tak, że prezesowi się pogorszyło po sierpniowej wspinaczce na Koziarz. Na szczyt można było wjechać samochodem, ale prezes wspinał się razem z m.in. szefem MSWiA Joachimem Brudzińskim i europosłem PiS Czesławem Hocem. To był błąd - powiedział tabloidowi jeden z polityków.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP