Trwa ładowanie...
d3ljxe6

Jan Kanthak opowiada o "sklepach mięsnych LGBT"

Odpowiedź na pytanie Piotra Kraśki o postulaty "ideologii LGBT", z którymi nie zgadza się Jan Kanthak, wzbudziła u prowadzącego zdumienie. Rzecznik ministerstwa sprawiedliwości zaczął opowiadać o "sklepach mięsnych dla LGBT" w San Francisco.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jan Kanthak opowiada o sklepach mięsnych dla LGBT
Jan Kanthak opowiada o sklepach mięsnych dla LGBT (PAP, Fot: Mateusz Marek)
d3ljxe6

Pięć postulatów "ideologii LGBT", z którymi, nie zgadza się Jan Kanthak - dokładnie tyle chciał usłyszeć od rzecznika Ministerstwa Sprawiedliwości Piotr Kraśko. W zamian usłyszał opowieść o wycieczce Kanthaka do San Francisco, gdzie znaleźć można" sklepy mięsne dla LGBT".

Jan Kanthak o "wirusie LGBT"

Jan Kanthak był gościem programu "Fakty po faktach", którego tematem było odwołanie Łódzkiego Kuratora Ośiwaty Grzegorza Wierzchwskiego po jego słowach wypowiedzianych w telewizji Trwam. Wierzchowski powiedział, że do polskich szkół wchodzi "wirus LGBT", który jest znacznie gorszym wirusem niż koronawirus.

d3ljxe6

Piotr Kraśko, odnosząc się do wypowiedzi byłego kuratora, zapytał czy posłowie Solidarnej Polski, zgadzając się ze słowami o "wirusie LGBT", uważają, że można zarazić się homoseksualizmem. W odpowiedzi Kanthak wyjaśnił, że jego zdaniem Wierzchowskiemu chodziło o "ideologię LGBT", którą wyznawać można, nie będąc homoseksualistą.

Na poparcie swoich poglądów Kanthak posłużył się słownikową definicją ideologii i wykazywał, że jego zdaniem działalność określonych organizacji w Polsce czyni z LGBT ideologię. Jako przykład takiej organizacji podał stowarzyszenie Miłość nie wyklucza, postulujące wprowadzenie równości małżeńskiej dla osób homoseksulanych.

LGBT i kontrowersyjne słowa kuratora. Aleksander Kwaśniewski ostrzega przed wojną domową

Jan Kanthak i "sklepy mięsne dla LGBT"

Po słowach Kanthaka o "ideologii LGBT", prowadzący poprosił polityka zjednoczonej prawicy, by ten wymienił postulaty tejże ideologii, z którymi się nie zgadza. W odpowiedzi poseł opowiedział o swojej wycieczce do San Fracisco.

d3ljxe6

- Byłem kiedyś w San Fracisco w dzielnicy Cruz. To jest miejsce, gdzie działały pionierskie ruchy LGBT (...) i byłem świadkiem tego, jak wygląda ta dzielnica. "Sklepy mięsne dla środowisk LGBT" - mówił Kanthak.

Kraśko postanowił jednak przerwać tę wypowiedź. - Panie pośle, mamy w naszej stacji mnóstwo wspaniałych programów podróżniczych i myślę, że tam ta opowieść znajdzie swoje miejsce, ale mówmy o tym co się dzieje w Polsce - powiedział prowadzący

Jan Kanthak o "sklepach mięsnych LGBT". Twitter konetuje

Wypowiedź Kanthaka nie uszła uwadze komentatorów, którzy podzielili się swoimi opiniami na temat słów o "sklepach mięsnych LGBT" na Twitterze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ljxe6

Podziel się opinią

Share
d3ljxe6
d3ljxe6
Więcej tematów