Trwa ładowanie...
d2g5jmh

Internet bezlitosny dla posła PiS. Chodzi o "aferę tortową"

Nie milkną echa "afery tortowej" w Strasburgu. Właśnie tam poseł PiS Zbigniew Kuźmiuk miał przywłaszczyć sobie urodzinową niespodziankę dla Jarosława Wałęsy. I choć sam zajście nazywa "piramidalnym nieporozumieniem", to historia już toczy się własnym życiem. Przedstawiamy: "#KuźmiukZje".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbigniew Kuźmiuk
Zbigniew Kuźmiuk (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d2g5jmh

Jarosław Wałęsa opisał zajście na Facebooku. Bezpośrednio stwierdził, że tort, który przygotowali dla niego właściciele hotelu, zabrał właśnie Kuźmiuk, który obchodzi urodziny kilka dni po nim. "Kolego Kuźmiuk, niezły z pana szuja... nie oczekuje przeprosin ale przynajmniej ludzi przeproś jak tam znowu pojedziesz" - napisał Wałęsa (pisownia oryginalna - przyp. red.).

"To jakieś piramidalne nieporozumienie. Zszedłem na śniadanie i zastałem pięknie przygotowany urodzinowy stół. Kelner powiedział, że to dla mnie. Wręczył mi tort i złożył życzenia urodzinowe. Urodziny mam w następnym tygodniu (19.09.). Zjadłem śniadanie, tort wstawiłem do lodówki i stał tam do wieczora” - ripostował poseł PiS w SMS-ie wysłanym do redakcji fakt.pl.

d2g5jmh

Sytuacja urosła do absurdalnych rozmiarów. Powodów do śmiechu nie brakuje internautom, których inwencja twórcza okazuje się nie mieć końca. Zresztą, zobaczcie sami:

Przeczytaj również: Tylko w WP. Poseł PiS się doigrał. Stanie przed komisją. Mamy jego komentarz

Zobacz: Halicki kontra Lichocka. "Mogłaby się pani wreszcie raz zamknąć"?

d2g5jmh

Podziel się opinią

Share

d2g5jmh

d2g5jmh
Więcej tematów