Trwa ładowanie...
d4fy8ax

Kuźmiuk przywłaszczył sobie prezent dla Wałęsy? Afera tortowa w Strasburgu

Właściciele hotelu w Strasburgu przygotowali urodzinową niespodziankę dla Jarosława Wałęsy. Jednak jak twierdzi syn byłego prezydenta prezent zabrał Zbigniew Kuźmiuk, który obchodzi urodziny kilka dni po Jarosławie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Wałęsa
Jarosław Wałęsa (AFP, Fot: Łukasz Dejnarowicz)
d4fy8ax

"Właściciele hotelu, w którym się zatrzymuję podczas posiedzeń w Strasburgu chcieli zrobić mi prezent. Niestety, zamiast niespodzianki, w pokoju czekał na mnie ten list. Kolego Kuźmiuk, niezły z pana szuja... nie oczekuje przeprosin ale przynajmniej ludzi przeproś jak tam znowu pojedziesz" - napisał Jarosław Wałęsa na Facebooku i zamieścił zdjęcie listu z opisem całej sytuacji.

Wałęsa nie krył oburzenia zaistniałą sytuacją. Jednak jak twierdzi portal fakt.pl Kuźmiuk uważa to za absurd. "To jakieś piramidalne nieporozumienie. Zszedłem na śniadanie i zastałem pięknie przygotowany urodzinowy stół. Kelner powiedział, że to dla mnie. Wręczył mi tort i złożył życzenia urodzinowe. Urodziny mam w następnym tygodniu (19.09.). Zjadłem śniadanie, tort wstawiłem do lodówki i stał tam do wieczora” - napisał w SMS-ie wysłanym do redakcji fakt.pl.

d4fy8ax

Podziel się opinią

Share

d4fy8ax

d4fy8ax
Więcej tematów