Trwa ładowanie...

Internauci szykują się na Sylwestra z Andrzejem Dudą. Prezydent wybrał jednak narty

30 tysięcy internautów będzie mocno rozczarowanych. Jak się dowiedziała Wirtualna Polska, zamiast w Pałacu Prezydenckim głowa państwa spędzi przełom starego i nowego roku na nartach w Wiśle.

Share
Internauci szykują się na Sylwestra z Andrzejem Dudą. Prezydent wybrał jednak narty
Źródło: Twitter
dwb8s1t

Wydarzenie na Facebooku "Sylwester z Andrzejem Dudą" już kolejny rok z rzędu cieszy się dużą popularnością. W tej chwili 30 tysięcy osób jest zainteresowanych wypiciem szampana z głową państwa przed Pałacem Prezydenckim.

Internauci jednak na Krakowskim Przedmieściu nikogo nie zastaną. Prezydent wraz z rodziną będzie w tym czasie w rezydencji w Wiśle. Dzięki temu Andrzej Duda będzie mógł się oddać swojemu wielkiemu hobby, czyli narciarstwu.

dwb8s1t

Także w ubiegłym roku głowa państwa witała Nowy Rok w Wiśle. Prezydent nie zapomniał jednak o internautach i przesłał im pozdrowienia.

Zimowy sport to wielka słabość Andrzeja Dudy. Jak zdradził jego współpracownik, w ubiegłym sezonie prezydent wyjeżdżał na narty siedem razy. - Pan prezydent jeździ na nartach, jest to jego pasja i każdy ma do tego prawo.. Jak mamy przerwę świąteczną, gdzie wszyscy wyjeżdżają, to nie wzbudza to większej sensacji. Czymś normalnym jest, że ludzie w okresie zimowym jeżdżą na nartach. To jest normalna rzecz, że w trakcie wypoczynku, ferii, ludzie wypoczywają. Również pan prezydent ma prawo jeździć na nartach – tłumaczył w Radiu Zet prezydencki minister Andrzej Dera.

dwb8s1t

Podziel się opinią

Share
dwb8s1t
dwb8s1t
Więcej tematów