Trwa ładowanie...
d3zxtin
d3zxtin
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
samolot

Indonezja: zaginiony samolot wpadł do morza

Samolot indonezyjskich tanich linii Adam Air ze 102 osobami na pokładzie wpadł do morza - podała agencja RIA-Nowosti powołując się na rozmowę telefoniczną z informatorem z Ministerstwa Transportu Indonezji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3zxtin

Wg danych rozmówcy agencji, do katastrofy doszło w odległości ok. 100 mil morskich od miasta Makasar - ośrodka administracyjnego prowincji Centralne Sulawesi.

Samolot leciał trasą Dżakarta-Surabaja-Manado. W rejon domniemanej katastrofy wysłano ekipy ratunkowe - podała agencja RIA-Nowosti.

Minister transportu Indonezji Hatta Radjasa poinformował, że sygnał radiowy przechwycono, gdy samolot przy złej pogodzie przelatywał nad centrum Sulawesi.

Samolotu Boeing 737-400 o numerze rejsowym KI-574 tanich linii Adam Air nie było w miejscu planowanego lądowania w sześć godzin po terminie.

d3zxtin

Podziel się opinią

Share

d3zxtin

d3zxtin
Więcej tematów