Trwa ładowanie...
19-12-2014 17:03

Imprezowy rozkład jazdy na weekend na Śląsku!

Nie wiesz jak spędzić najbliższy weekend? Jakie koncerty będą? Gdzie są najlepsze imprezy na Śląsku? Zapoznaj się z naszym imprezowym rozkładem jazdy i zaplanuj najbliższe wieczory.

Share
Imprezowy rozkład jazdy na weekend na Śląsku!Źródło: Facebook / Oficjalny Profil / O.S.T.R.
d1g1m7d

PIĄTEK

W Dąbrowie Górniczej w piątek nastąpi druga odsłona Zagłębiowskiej Strony Rapu. W klubie Rock Out zagrają Rck, Rayan, Sensi, Cybuch, Gonzo, Deo, Perun Pantera Lumbre, Dźwięku Struktura, Psycho G x Śmieszny, Fart x Cinek, Sant x Rimpel, Tages, Mary x Jane. Już po raz kolejny najlepszy underground Zagłębia wystąpi w jednym miejscu. Impreza startuje już o godz. 18:00, a bilety kosztują jedyne 5 zł.

W piątek w katowickiej ProKulturze zagra Kuba Blokesz - zdobywca Grand Prix Festiwal Danielka 2014. Gościem specjalnym będzie Marek Dyjak, a oprócz tego czeka nas prapremiera filmu o festiwalu Danielka 2014. Kuba Blokesz pracuje obecnie nad swoim pierwszym albumem, na który składać się będą wiersze współczesnych ukraińskich poetów przełożonych premierowo na język polski z autorską muzyką. Start o godz. 19:00, bilety w cenie 40/50 zł do kupienia w klubie.

W CK Wiatrak w Zabrzu wystąpi już 25-letni zespół Acid Drinkers. Na supporcie zagrają Strain i Post Profession. Koncert odbywa się w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej „25 Upside Down”. Nazwa trasy odnosi się także do nowej płyty legendarnej Acid Drinkers. Wiadomo, że na nowym krążku słychać nawiązania do muzyki… klasycznej. Jak to brzmi, będzie można sprawdzić już w piątek! Bilety kosztują w dniu koncertu 45 zł. Bramy klubu zostaną otwarte już o 18:30, a koncert startuje godzinę później.

d1g1m7d

SOBOTA

W zabrzańskim CK Wiatrak w sobotę 19 grudnia wystąpią Kali/Gibbs, a gościnnie pojawią się również Paluch i Ganja Mafia. Koncert promuje nowy album Kali/Gibbs „Sentymentalnie”, który jest kolaboracją raper/producent. Możemy spodziewać się brudnych, samplowanych bitów o ciężkim klimacie i oldscholowym brzmieniu z dodatkiem kompozycji autorskich. Album nie będzie przypominać żadnego z dotychczasowych solowych krążków Kaliego, a autorzy postanowili zachować kompromis pomiędzy klasyką z lat 90 a ówczesnym ulicznym brzmieniem czego efektem będzie paręnaście utworów. Pierwsze 50 osób na koncercie otrzyma nową płytkę gratis! Wejść do klubu będzie można od 19, koncert rozpocznie się o godzinie 20. Bilety dostępne są w cenie 20 zł, a w dniu koncertu 25 zł.

W tyskim pubie Underground w sobotę odbędzie się wyjątkowy koncert, na którym wystąpią: Sebastian Riedel & Cree, Rebelianci, Odnowa. Jednak ważniejsze jest dla kogo grają – impreza ma charakter charytatywny, a wykonawcy będą zbierać pieniądze na leczenie Stacha. Bilety będą dostępne tylko w dniu koncertu w pubie w formie cegiełki. Koszt: 20 zł. Impreza startuje o godz. 18:00.

W sobotę w Mega Clubie w Katowicach wystąpi O.S.T.R. Koncert będzie powrotem do przeszłości, do pierwszego występu Ostrowskiego w tym miejscu – „Masz to jak w banku” w 2002 roku. Organizatorzy zapewniają, że można spodziewać się jeszcze większych emocji niż wtedy. Wszyscy miłośnicy O.S.T.R. powinni się tu znaleźć! Bramy zostaną otwarte o 20. Bilety w przedsprzedaży kosztują 40 zł, w dniu koncertu 45 zł.

NIEDZIELA

W Tychach na scenie Jarmarku Bożonarodzeniowego w niedzielę wystąpi zespół Pectus. Na pl. Baczyńskiego muzycy pojawią się już o godz. 19:00. Będzie to koncert kolęd pt. „Bracia patrzcie jeno…”, więc każdy będzie mógł się przyłączyć i śpiewać wraz z artystami.

d1g1m7d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g1m7d
d1g1m7d
Więcej tematów