Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 20.09.2018 (czwartek)

Horoskop dzienny – 20.09.2018 (czwartek). Przekonaj się, co Cię czeka.

Share
Horoskop dzienny – 20.09.2018 (czwartek)Źródło: iStock.com
d2yy339

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Trwający od dłuższego czasu nadmiar zajęć i napięta atmosfera w pracy wreszcie ustąpią. Będziesz mógł się rozluźnić i zrelaksować, a za swoją wytrwałość będziesz nagrodzony. Pamiętaj jednak, że pewien zazdrośnik chce zaskarbić sobie Twoje zasługi. Bądź ostrożny.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Niedługo rozkwitnie gorące uczucie. Zaczynasz darzyć kogoś dużą sympatią, a Twoje myśli krążą głównie wokół tej osoby. Wyciągnij jednak wnioski z poprzednich wydarzeń i nie angażuj się zbyt szybko. Najlepsza będzie metoda małych kroków, która pozwoli na stopniowy rozwój relacji.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Stale narzekasz i na różne sposoby okazujesz swoje niezadowolenie. To irytujące dla reszty otoczenia. Jeżeli nie chcesz być postrzegany jako skrajny pesymista – zmień nastawienie. Zacznij doceniać to, co masz. Wiele osób zazdrości Ci osiągnięć i chciałoby znaleźć się na Twoim miejscu.

d2yy339

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Ostatnio doskonale radzisz sobie w sprawach zawodowych, ale zaniedbujesz przy tym samego siebie. Owszem, rzeczy, które dokonałeś są godne pozazdroszczenia, jednak najwyższy czas żebyś zatroszczył się o swoje potrzeby. To dobry moment na zmiany w wyglądzie oraz przejście na dietę. Dobrze, żebyś przeszedł się również do lekarza i zrobił podstawowe badania.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) W powietrzu wisi konflikt z bliską osobą. Powód początkowo był dość błahy, ale z czasem urósł do miana prawdziwego problemu. Nie postępuj pochopnie. Spotkaj się z zaufanymi ludźmi, którzy znają obie strony i dokładnie omów sytuację. Zwlekanie z jej wyjaśnieniem pogłębi powstający między Wami dystans.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Ostatnio byłeś rozrzutny i podjąłeś kilka pochopnych decyzji. Nieodpowiedzialne działania nie przyniosły negatywnych konsekwencji tylko dlatego, że miałeś duże szczęście. Najwyższy czas by przemyśleć swoje postępowanie. Poświęć się działaniom, które pomogą rozwinąć Twoje umiejętności. Zamiast skupiać się na sobie, zrób coś dla innych.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Nie karm w sobie złości. Ktoś działa Ci na nerwy tak mocno, że wyprowadza Cię z równowagi. Mimo wszystko postaraj się trzymać nerwy na wodzy. Macie wspólnych znajomych i podobne cele. Jeżeli dasz się pokonać złości wyjdziesz na osobę impulsywną i konfliktową. Sprawa, która Cię martwi niedługo wyjaśni się sama.

d2yy339

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09)Pierwsza część dnia upłynie Ci leniwie i powolnie. Energia do działania wróci Ci dopiero popołudniu. Wówczas zmobilizuj się, żeby załatwić sprawy, które odkładałeś na później. Wieczorem spodziewaj się zaskakującej wiadomości. To pozytywna niespodzianka, która będzie dotyczyć zarówno Ciebie jak i Twoich najbliższych.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Dzień sprzyja wszystkim pracom domowym. Wreszcie będziesz mieć czas na generalne porządki. To również dobry okres, żeby odświeżyć mieszkanie. Niedawno zyskane środki finansowe pozwolą na realizację planów, na które wcześniej nie mogłeś sobie pozwolić. Pamiętaj, by nie oszczędzać na rzeczach, które będą Ci służyć na długie lata.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Twój przyjaciel ma problem i potrzebuje pomocy. Nie zostawiaj go z tym samego. Pewna osoba sprawiła, że jego poczucie własnej wartości drastycznie spadło. Nie możesz sprawić, żeby się załamał. Przyjdzie czas, że odwdzięczy się za okazane wsparcie

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Doskonale wiesz czego chcesz, ale strach przed niepowodzeniem blokuje Cię przed działaniem. Musisz zmienić nastawienie. Do tego samego celu dążą osoby o mniejszych kompetencjach. Jeżeli nie zaczniesz działać sprzątną Ci sukces sprzed nosa.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Ostatnio jesteś chorowity i osłabiony. Nie ignoruj żadnych objawów przemęczenia ślub osłabienia. Zdrowie jest najważniejsze. Wycieńczony organizm zawsze pracuje na wolniejszych obrotach. To dobry moment, żeby wziąć kilka dni wolnego. Zwykły odpoczynek w domowych zaciszu sprawi, że poczujesz się o wiele lepiej.

d2yy339
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yy339
d2yy339
Więcej tematów