Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny - 14 października 2018 (niedziela)

Horoskop dzienny - 14 października 2018 (niedziela). Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny - 14 października 2018 (niedziela)
Źródło: iStock.com
d2gxzi6

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Nie zmuszaj się do wykonywania czynności na które nie masz ochoty. Zrozumiałe, że chcesz sprawić komuś przyjemność, ale nie powinieneś być skłonny do najmniejszych poświęceń. Skup się na swoim potrzebach. Najwyższy czas, żeby ktoś zrobił coś dla Ciebie.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Podjąłeś kilka ryzykownych decyzji, które się opłaciły. Pamiętaj jednak, że nie zawsze będzie towarzyszyć Ci takie szczęście. Odrobina spokoju i pokory sprawią, iż zrobisz lepsze wrażenie. Nie staraj się za wszelką cenę pokazać w samych superlatywach. Ludzie polubią Cię takiego, jakim jesteś.

d2gxzi6

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Problemy w pracy psują Ci nastrój. Pamiętaj jednak, żeby nie przenosić spraw służbowych do życia prywatnego. Twoja rodzina i bliscy nie mają pojęcia o tamtych realiach. Staraj się stłumić negatywne emocje. Poświęć im więcej czasu, powstrzymując się od wybuchów negatywnych emocji. Jeżeli okażesz wsparcie bliskim, odwdzięczą się tym samym.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) To dobry moment na naukę nowych rzeczy. Postaraj się bardziej produktywnie spędzać wolny czas. Nie poświęcaj się biernym czynnościom, które w żaden sposób Cię nie rozwijają. Nowe pasje i zainteresowania pomogą Ci poznać ciekawych, wartościowych ludzi.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Przestań rozpamiętywać najmniejszy błąd. Każdemu zdarzają się potknięcia. Jesteś dla siebie zbyt krytyczny. Zwróć uwagę, że osoby, które cenisz za pewność siebie, wcale nie są idealne. Wprowadź do swojego życia więcej luzu. Relaks i odrobina rozrywki przywrócą Ci spokój ducha.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Rozkwitasz z każdym dniem. Niedługo nadejdzie kres większych zmartwień i zacznie się szczęśliwy okres. Los wynagrodzi Cię za cierpliwość. Możesz oczekiwać sukcesów w pracy oraz nagłego przypływu gotówki. Nie zbaczaj z obranej ścieżki, prowadzi Cię do w dobrą stronę.

d2gxzi6

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Los sprzyja wszelkim kontaktom towarzyskim. Nie odmawiaj spotkań dawnym znajomym. Staraj się rozsądnie gospodarować czasem. Rozgranicz, kiedy jest dobra chwila na pracę, a kiedy na relacje z innymi ludźmi. W najbliższej przyszłość nawiążesz korzystną znajomość. Do głowy wpadnie Ci pomysł, dzięki któremu rozwiążesz problem, z którym borykasz się od dłuższego czasu.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Przestań izolować się od znajomych i ciągle odkładać terminy spotkań. Bądź również bardziej punktualny. Ludzie lgnął do Ciebie i chcą rozwijać relacje. Jeżeli nadal będziesz ich ignorował, w końcu przestaną się odzywać. Przemyśl swoje zachowanie, bo niedługo zacznie dokuczać Ci samotność.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Pewna osoba bardzo Cię drażni i powoli tracisz cierpliwość. Nie duś w sobie negatywnych emocji. Ustal w głowie plan działania i zdecyduj się zrobić pierwszy krok, w kierunku rozwiązania problemów. W przeciwnym razie jedno z Was wybuchnie, a sprawa będzie mieć fatalne skutki.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Zadbaj o zdrowie. Najwyższy czas, żeby zrobić profilaktyczne badania i zwiększyć aktywność fizyczną. Twój organizm jest przemęczony, ponieważ w pełni oddajesz się pracy zawodowej. Korzyści materialne to nie wszystko. Jeżeli nie zmienisz trybu życia, ciało upomni się o swoje.

d2gxzi6

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Bliska osoba zawiodła Twoje zaufanie. Z natury jesteś osobą ugodową, ale tym razem nie możesz zbyt łatwo odpuścić. Powiedz szczerze o swoich emocjach. Ta osoba jest nieświadoma swoich win. Jeżeli nie wyjaśnisz sytuacji, będzie żyć w ciągłej nieświadomości.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-20.05) Dzień sprzyja relacjom towarzyskim. Zamiast siedzieć samu wyjść do ludzi, ewentualnie zaproś do siebie gości. Łączenie towarzystw wyjdzie Ci na dobre. Twoi znajomi dogadają się i znajdą wspólny język. Stworzycie zgraną paczka, która w przyszłości będzie wzajemnie się wspierać.

d2gxzi6

Podziel się opinią

Share
d2gxzi6
d2gxzi6
Więcej tematów