Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 06.09.2018 (czwartek)

Horoskop dzienny – 06.09.2018 (czwartek). Sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop dzienny  – 06.09.2018 (czwartek)
Źródło: iStock.com
d4f35dq

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Niedługo zacznie się wokół Ciebie kręcić wiele adoratorów. Sukces, który ostatnio osiągnąłeś jest dla nich intrygujący. Mimo wszystko w sprawach sercowych spodziewaj się komplikacji. Osoba, która wpadła Ci w oko jest zdecydowanie bardziej wymagająca. Pamiętaj, żeby zachowywać się przy niej naturalnie i nie udawać kogoś, kim nie jesteś.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Pierwsza część dnia upłynie Ci w stresie. Od nadmiaru pracy będziesz mógł odpocząć dopiero popołudniu. Postaraj się powstrzymać od niekoniecznych prac fizycznych. Zmęczony organizm wciąż domaga się odpoczynku. Najlepiej zrobiłby Ci urlop albo chociaż wyjazd na weekend. Nowe otoczenie naładuje Cię pozytywną energią.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Ktoś z Twoich bliskich ma poważny problem, o którym boi się powiedzieć. Pod świadomie wiesz o kogo chodzi i domyślasz się sytuacji. W tak trudnym okresie musisz okazać mu wsparcie. Zapamięta to, że byłeś przy nim i wkrótce odwdzięczy się tym samym.

d4f35dq

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Los sprzyja rozwojowi kariery. To dobry moment na szukanie nowej, bardziej ambitnej pracy lub ubieganie się o awans na obecnym stanowisku. Postaw na samorozwój i wykorzystaj każdą szansę na pogłębienie wiedzy. Pamiętaj jednak, żeby nie dążyć do celu po trupach. Jeżeli zmienisz przyjaciół w rywali, poczujesz się bardzo samotny.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Dzisiaj wszystkie koziorożce są nerwowe i bardziej wybuchowe niż zwykle. Staraj się nie wtrącać w nieswoje kłótnie i trzymać z dala od źródeł konfliktu. Los przygotował dla Ciebie prawdziwy test na cierpliwość. Jeżeli przejdziesz go pomyślnie, droga do sukcesu będzie stała przed Tobą otworem.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) To Twój szczęśliwy dzień! Dzisiaj wszystko będzie powodzić się skorpionom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. To również właściwy moment na większe wydatki oraz inwestycje. Radosna aura sprawi, iż będziesz też doskonałym doradcą dla innych. Borykających się z problemami ludzi.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Los sprzyja wszelkim relacjom towarzyskim. Wykorzystaj ten okres na nawiązanie nowych znajomości. Osoby, które ledwo znałeś zaproponują spotkanie. Nie odmawiaj. Najwyższy czas skorzystać z okazji i wreszcie wyjść do ludzi. Uważaj na osoby spod znaku koziorożca. Są zazdrosne i nie mają wobec Ciebie dobrych intencji.

d4f35dq

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Przez natłok pracy nie miałeś wystarczająco dużo czasu dla swojej rodziny. Na szczęście wreszcie się to zmieni. W pracy czeka Cię luźniejszy okres. Zamiast dokładać sobie nowych, nieobowiązkowych zadań poświęć uwagę bliskim. Oni bardzo za Tobą tęsknią.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Usłyszysz wiadomość, która zupełnie zmieni Twój pogląd na pewne sprawy. Wreszcie zrozumiesz postępowanie bliskiej osoby, które wcześniej było dla Ciebie niezrozumiałe. Pamiętaj, żeby tego dnia nie polegać na radach innych. Intuicja okaże się najlepszym doradcą.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Wykonałeś masę pracy, za którą nie zostałeś odpowiedni doceniony. Twoja frustracja jest zrozumiałe, ale nie powinieneś się załamywać. Zamiast marnować czas na rozpamiętywanie, poświęć go na poszerzanie własnych horyzonty. Los jest sprawiedliwy i niedługo wszyscy zrozumieją ile pracy włożyłeś w powierzone obowiązki. Bądź cierpliwy, a zyskasz powszechny szacunek i uznanie.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Ostatnio nie przemęczałeś się szczególnie. Miałeś też więcej czasu na odpoczynek. Nie miej wyrzutów sumienia. Takie chwile są potrzebne, choć oczywiście w umiarze. W życiu zawodowym niedługo pojawią się niespodziewane problemu. O pomoc warto poprosić kogoś spod znaku wodnika lub byka.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) To nie jest dobry moment na romans albo nawet przelotny flirt. Twoje myśli wciąż krążą wokół jednej osoby i pospieszne zastąpienie jej inną nie przyniesie określonych zawodowych. Skup się na rodzinie, przyjaciołach oraz pracy. Głębsze uczucie przyjdzie z czasem.

d4f35dq

Podziel się opinią

Share
d4f35dq
d4f35dq
Więcej tematów