Trwa ładowanie...
d2zmqb2
narkotyki
03-04-2011 14:20

Hodowali konopie o wartości 3 mln złotych

Policjanci zatrzymali trzy osoby, mogące mieć związek prowadzeniem odkrytej w gminie Smołdzino (Pomorskie) plantacji marihuany, na której rosło 3 tys. krzaków konopi indyjskich - poinformował rzecznik komendy w Słupsku, Robert Czerwiński. Według szacunków policji z uprawy można było pozyskać narkotyki o wartości co najmniej 3 mln zł.

Share
d2zmqb2

Zatrzymani to 65-letni obcokrajowiec, właściciel dużego gospodarstwa rolnego, na którym ujawniono uprawę, jego życiowa partnerka i pracownik.

Plantację odkryto po pożarze, który w piątek wieczorem wybuchł w hali warsztatowej gospodarstwa. Gaszący ogień strażacy najpierw znaleźli w jednym z pomieszczeń 200 krzaków marihuany. Potem policjanci odkryli w ścianie zamaskowane drzwi prowadzące do kolejnego pomieszczenia, w którym rosło 3 tys. krzaków konopi indyjskich.

- Plantacja była profesjonalnie przygotowana. Do rosnących w doniczkach krzaków konopi doprowadzono specjalny system nawadniania, oświetlenia, wentylacji i nawożenia - powiedział rzecznik słupskiej policji.

d2zmqb2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zmqb2
Więcej tematów