Trwa ładowanie...

Hillary Clinton wróciła do zdrowia i wznawia kampanię wyborczą

• Hillary Clinton wznowi kampanię przed wyborami prezydenckimi w najbliższy czwartek • Przerwa spowodowana była zapaleniem płuc - oświadczył we wtorek jej rzecznik Nick Merrill
Share
Hillary Clinton wróciła do zdrowia i wznawia kampanię wyborczą
Źródło: PAP/EPA
d18f54s

Kandydatka Partii Demokratycznej do prezydentury od niedzieli odpoczywa w swojej posiadłości w Chappaqua, niedaleko Nowego Jorku, po zasłabnięciu podczas uroczystości rocznicowej poświęconej pamięci ofiar zamachów terrorystycznych z 11 września 2001 r.

- Spędziła dzisiejszy dzień na nadrabianiu zaległości w lekturze dokumentów, wydawaniu poleceń i oglądaniu w telewizji przemówienia prezydenta Obamy w Filadelfii - powiedział rzecznik. - Wznowimy podróże w ramach kampanii w czwartek - dodał.

Merrill nie podał żadnych bliższych szczegółów dotyczących planów Clinton. Plany sprzed niedzielnego zasłabnięcia przewidywały, że w czwartek Clinton będzie uczestniczyć w Waszyngtonie w gali organizowanej przez grupę kongresmenów pochodzenia latynoskiego.

W piątek Clinton ma wygłosić przemówienie w Waszyngtonie, co potwierdził już jej sztab wyborczy.

Wcześniej kandydatka Demokratów odwołała podróż do Kalifornii, która miała odbyć się w poniedziałek i wtorek oraz do Nevady w środę. W tym ostatnim przypadku zastąpi ją jej mąż, były prezydent Bill Clinton.

d18f54s

Podziel się opinią

Share
d18f54s
d18f54s
Więcej tematów