Trwa ładowanie...
d3rha6x

Grzegorz Braun wypuścił spot. "Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów"

Wybory uzupełniające na urząd Prezydenta Gdańska już 3 marca. Gospodarzem miasta chce zostać m.in. Grzegorz Braun, który opublikował właśnie w sieci swój spot wyborczy. "Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii" - mówi na nagraniu kandydat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Braun
Grzegorz Braun (PAP, Fot: Paweł Supernak)
d3rha6x

Po zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza mieszkańcy miasta znów wskażą swojego lidera na najbliższe lata.

Przypomnijmy, że PiS zapowiedziało niewystawianie swojego kandydata. W związku z tą decyzją zdecydowanie największe szanse ma zastępczyni prezydenta Gdańska w latach 2017–2019 i pełniąca obecnie tymczasowo funkcję gospodarza miasta Aleksandra Dulkiewicz.

d3rha6x

Mimo to do wyścigu o fotel prezydenta zgłosiło się jeszcze dwóch kandydatów: Marek Skiba i Grzegorz Braun.

Ten ostatni (reżyser, nauczyciel akademicki i publicysta) opublikował właśnie swój spot wyborczy.

– Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zaczyna kontrowersyjnymi tezami swój spot Grzegorz Braun.

– Rozliczę "układ gdański". Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia, to dla lokalnych pracodawców i pracowników – mówi kandydat na prezydenta Gdańska.

d3rha6x

– Gdańsk nie tęczowy, nie brunatny, nie czerwony, tylko biało-czerwony (…) I jeszcze jedno: zapewniam, że nigdy nie kibicowałem Arce Gdynia – kończy Braun.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3rha6x

Podziel się opinią

Share

d3rha6x

d3rha6x
Więcej tematów