Trwa ładowanie...
d2xkc7t

Groził koledze po fachu w internecie. Policjant zatrzymany

Funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych zatrzymali 47-letniego policjanta. Na jednym z portali internetowych wypisywał groźby pod adresem swojego przełożonego. Mężczyzna został zawieszony w obowiązkach i usłyszał zarzuty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjant za groźby w internecie usłyszał już zarzuty
Policjant za groźby w internecie usłyszał już zarzuty (East News, Fot: Andrzej Zbraniecki)
d2xkc7t

47-letni policjant ze Śląska zapomniał, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Na jednym z portali internetowych groził innemu funkcjonariuszowi, który był jego przełożonym. Przyczyną było niezadowolenie z powodu pracy podczas grudniowego szczytu klimatycznego ONZ w Katowicach. Oficerowie Biura Spraw Wewnętrznych nie mieli problemów z namierzeniem autora wpisu.

Mężczyzna miał na koncie 26 lat służby. Zatrzymany policjant został zawieszony w czynnościach służbowych. Prowadzone jest postępowanie, które ma na celu zwolnienie 47-latka z pracy - informuje śląska policja. Ma zakaz opuszczania powiatu oraz zbliżania się do pokrzywdzonego. Funkcjonariusz został objęty dozorem policyjnym. Mężczyzna usłyszał zarzut groźby karalnej i znieważenia. Może spodziewać się surowych konsekwencji.

d2xkc7t

Konferencja klimatyczna rozpocznie się 2 grudnia i potrwa 12 dni. Wezmą w niej udział delegaci 200 państw, a także reprezentanci nauki, biznesu, organizacji pozarządowych i ekologicznych. Do Polski może przyjechać nawet 30 tys. osób. W związku ze szczytem do 16 grudnia na granicach z Czechami, Niemcami, Litwą i Słowacją została przywrócona kontrola graniczna. Do tego dnia na Śląsku i w Krakowie będzie też obowiązywał pierwszy stopień zagrożenia terrorystycznego.

Zobacz także: Nie ma zbrodni doskonałej. Kulisy pracy polskiej policji.

Źródło: policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2xkc7t

Podziel się opinią

Share

d2xkc7t

d2xkc7t
Więcej tematów