Trwa ładowanie...

Gazeta.pl uderzyła w Patryka Jakiego. Ten rozpętał w sieci burzę

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki napisał w sieci, że portal gazeta.pl atakuje go za to, że jako młody chłopak stał pod blokiem. "Tak, to prawda. Stałem pod blokiem, nawet w nim mieszkałem - tak jak miliony Polaków. Nie każdy miał wille w Polsce lub Szwecji. Nie każdy miał w życiu z górki jak resortowe dzieci" - skomentował Jaki i zapoczątkował akcję #stałempodblokiem, która cieszy się w internecie ogromną popularnością.

Gazeta.pl uderzyła w Patryka Jakiego. Ten rozpętał w sieci burzęŹródło: Agencja Gazeta
dcbq9n4
dcbq9n4

Patryk Jaki wrzucił do sieci swoje zdjęcie z przeszłości zamieszczone przez portal gazeta.pl i podpisane: "Dziś wiceminister i wróg Gronkiewicz-Waltz. A kiedyś stał pod blokiem".

"Zrobili sobie z Polski prywatne eldorado"

"Trzeba było pracować dwa razy ciężej, żeby coś w życiu osiągnąć. Boli ich to, że taki ktoś ze zwykłego osiedla przecina układy i zabiera im państwo, które sobie sprywatyzowali" - komentuje w sieci Jaki. Dodaje też, że pewne środowiska zrobiły sobie z Polski prywatne eldorado i kiedy się im je odbiera, to gryzą. "Używają tak żałosnych argumentów. Ich zdaniem o Polsce mogą decydować tylko ci, co mieszkają w willach" - stwierdza.

Post przewodniczącego Komisji Weryfikacyjnej ds. Reprywatyzacji pojawił się w sieci późno w nocy, ale i tak zdobył ogromną popularność. Internet zalała nawet fala tweetów i postów pod wspólnym hasztagiem "stałempodblokiem", gdzie internauci wyrażają swoje poparcie dla postawy i opinii Patryka Jakiego.

dcbq9n4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcbq9n4
Więcej tematów