Trwa ładowanie...
d3b8k9r

Gazeta.pl uderzyła w Patryka Jakiego. Ten rozpętał w sieci burzę

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki napisał w sieci, że portal gazeta.pl atakuje go za to, że jako młody chłopak stał pod blokiem. "Tak, to prawda. Stałem pod blokiem, nawet w nim mieszkałem - tak jak miliony Polaków. Nie każdy miał wille w Polsce lub Szwecji. Nie każdy miał w życiu z górki jak resortowe dzieci" - skomentował Jaki i zapoczątkował akcję #stałempodblokiem, która cieszy się w internecie ogromną popularnością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Happening Młodych Konserwatystów - Opole 2006. Na pierwszym planie Patryk Jaki (Foto: Rafał Mielnik)
Happening Młodych Konserwatystów - Opole 2006. Na pierwszym planie Patryk Jaki (Foto: Rafał Mielnik) (Agencja Gazeta)
d3b8k9r

Patryk Jaki wrzucił do sieci swoje zdjęcie z przeszłości zamieszczone przez portal gazeta.pl i podpisane: "Dziś wiceminister i wróg Gronkiewicz-Waltz. A kiedyś stał pod blokiem".

"Zrobili sobie z Polski prywatne eldorado"

"Trzeba było pracować dwa razy ciężej, żeby coś w życiu osiągnąć. Boli ich to, że taki ktoś ze zwykłego osiedla przecina układy i zabiera im państwo, które sobie sprywatyzowali" - komentuje w sieci Jaki. Dodaje też, że pewne środowiska zrobiły sobie z Polski prywatne eldorado i kiedy się im je odbiera, to gryzą. "Używają tak żałosnych argumentów. Ich zdaniem o Polsce mogą decydować tylko ci, co mieszkają w willach" - stwierdza.

d3b8k9r

Post przewodniczącego Komisji Weryfikacyjnej ds. Reprywatyzacji pojawił się w sieci późno w nocy, ale i tak zdobył ogromną popularność. Internet zalała nawet fala tweetów i postów pod wspólnym hasztagiem "stałempodblokiem", gdzie internauci wyrażają swoje poparcie dla postawy i opinii Patryka Jakiego.

Wpis Patryka Jakiego stał się również powodem wielu żartów, a internauci prześcigają się w wymyślaniu nowych memów.

d3b8k9r

Podziel się opinią

Share

d3b8k9r

d3b8k9r
Więcej tematów