Trwa ładowanie...
d4jpqzf

Finał szokującej zbrodni sprzed lat. Policjant winny zabójstwa żony

Policjant Marek G. 6 lat temu został oskarżony o zabójstwo żony. Do zbrodni miało dojść po kłótni małżeństwa o kochankę mężczyzny. Teraz sąd zdecydował o uznaniu go winnym popełnionego przestępstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek G. winny zabójstwa żony
Marek G. winny zabójstwa żony (PAP, Fot: Michał SZALAST)
d4jpqzf

15 lat - tyle teraz odsiedzi Marek G. za zabójstwo, którego dokonał kilka lat wcześniej. Sąd Okręgowy w Katowicach uznał mężczyznę winnym zabicia żony. W uzasadnieniu wyroku podano, że istnieje "nieprzerwany łańcuch poszlak" pozwalający wymierzyć karę mężczyźnie.

Marek G. został uniewinniony jednak od zarzutu podżegania byłej kochanki, również policjantki, do składania fałszywych zeznań. Jak stwierdził sąd, materiał dowodowy nie wskazuje na to, aby takie czynności były wobec kobiety podjęte.

d4jpqzf

Zamordowaną żonę byłego policjanta, Annę G. po raz ostatni widziano 7 lipca 2012 r. Tego dnia małżonkowie mieli się pokłócić o zdradę mężczyzny z koleżanką z komendy. Policja uznała, że kobieta w tym dniu nie odeszła od mężczyzny, a została przez niego pobita i zamordowana. Ciała Anny G. do tej pory nie odnaleziono.

Źródło: Dziennik Zachodni

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4jpqzf

Podziel się opinią

Share

d4jpqzf

d4jpqzf
Więcej tematów