Trwa ładowanie...
d6by8lz

Expose premiera. Jego siostra Marta Morawiecka komentuje

Premier Mateusz Morawiecki miał wsparcie rodziny w Sejmie. Nie tylko jego żona z dziećmi i matka słuchały jego expose. Z Wrocławia do Warszawy przyjechała też jego siostra Marta Morawiecka. Oceniła, jak wypadł jej brat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Expose. Mateusz Morawiecki miał w Sejmie wsparcie rodziny
Expose. Mateusz Morawiecki miał w Sejmie wsparcie rodziny (East News, Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER)
d6by8lz

Premier Mateusz Morawiecki wygłosił we wtorek expose, które trwało 75 minut. Mowy wysłuchali nie tylko posłowie, ale też rodzina szefa rządu. Jego siostra skomentowała wystąpienie.

- Podobało mi się wystąpienie Mateusza, było bardzo trafne, porywające, ambitne. Mateusz wygłosił bardzo ambitny program na najbliższe cztery lata i kolejne dziesięciolecia. Mój brat stawia na solidarność, nowoczesność, wspólnotę i wierzę, że uda się zrealizować tą piękną wizję Polski - powiedziała w rozmowie z portalem se.pl Marta Morawiecka.

Słuchała wystąpienia Mateusza Morawieckiego z galerii sejmowej i, jak zapewnia, w expose nie było dzielenia Polaków. - Mateusz wygłosił program, który ma na uwadze wszystkich Polaków, który akcentuje solidarność i podmiotowość polskiego społeczeństwa i podmiotowość Polski na arenie międzynarodowej - mówiła Marta Morawiecka.

d6by8lz

Expose Morawieckiego. Publicyści wskazują najmocniejsze stwierdzenie

Oceniła nie tylko to, co mówił jej brat, ale też to, jak wyglądał. - Bardzo elegancki, gustowny, ale oglądając expose brata starałam się koncentrować na treści, a nie na formie - zaznaczyła, odnosząc się do krawata premiera.

- Najważniejsze, aby dostrzec w wystąpieniu mojego brata pewną obietnicę dla wszystkich Polaków i wiarygodność, którą Mateusz jak i cały obóz dobrej zmiany, reprezentują - podkreśliła.

Zobacz też: Exposé Mateusza Morawieckiego. Córka premiera słuchała go w skupieniu

Źródło: se.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6by8lz

Podziel się opinią

Share
d6by8lz
d6by8lz
Więcej tematów