Trwa ładowanie...
d48qm5o

Exposé Mateusza Morawieckiego. Córka premiera słuchała go w skupieniu

Premier Mateusz Morawiecki wygłosił we wtorek exposé. Przemówienie premiera trwało 75 minut. Mowy wysłuchali nie tylko posłowie. W skupieniu śledziła ją również m.in. córka premiera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Exposé Mateusza Morawieckiego trwało 75 minut. Przysłuchiwała się mu rodzina premiera
Exposé Mateusza Morawieckiego trwało 75 minut. Przysłuchiwała się mu rodzina premiera (Archiwum rodzinne premiera Mateusza Morawieckiego)
d48qm5o

"Wsparcie od Dzieci - jest, wsparcie od osobistego stylisty, czyli mojej kochanej Żony - jest, zestaw do notowania - jest, okulary - są. To znaczy, że jestem gotowy na #Expose". Zaczynamy za godzinę!" - napisał na Facebooku przed wystąpieniem w Sejmie premier Mateusz Morawiecki.

Rodzina towarzyszyła premierowi również podczas exposé. Na galerii uwieczniono m.in. córkę premiera siedzącą na podłodze i w skupieniu przysłuchującą się słowom swojego ojca.

d48qm5o

Wygłoszone w Sejmie exposé premiera miało na celu przedstawienie strategicznych działań jego rządu w najbliższej kadencji. Morawiecki zaprosił na nie byłych szefów rządu. Poprzednie takie wystąpienie premiera miało miejsce w grudniu 2017 r.

- Niedługie, nie wierzę, że mogło ono kogokolwiek zanudzić - powiedział prezydent o wtorkowym wystąpieniu szefa rządu. Andrzej Duda zaznaczył, że premier w "spójny sposób przedstawił zręby swojej polityki".

Jarosław Gowin i Porozumienie poza rządem? Sellin: wcześniej byli jednomyślni

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d48qm5o

Podziel się opinią

Share
d48qm5o
d48qm5o