Trwa ładowanie...
dax8m1s

Exposé Mateusza Morawieckiego. Córka premiera słuchała go w skupieniu

Premier Mateusz Morawiecki wygłosił we wtorek exposé. Przemówienie premiera trwało 75 minut. Mowy wysłuchali nie tylko posłowie. W skupieniu śledziła ją również m.in. córka premiera.
Share
Exposé Mateusza Morawieckiego trwało 75 minut. Przysłuchiwała się mu rodzina premiera
Exposé Mateusza Morawieckiego trwało 75 minut. Przysłuchiwała się mu rodzina premieraŹródło: Archiwum rodzinne premiera Mateusza Morawieckiego
dax8m1s

"Wsparcie od Dzieci - jest, wsparcie od osobistego stylisty, czyli mojej kochanej Żony - jest, zestaw do notowania - jest, okulary - są. To znaczy, że jestem gotowy na #Expose". Zaczynamy za godzinę!" - napisał na Facebooku przed wystąpieniem w Sejmie premier Mateusz Morawiecki.

Rodzina towarzyszyła premierowi również podczas exposé. Na galerii uwieczniono m.in. córkę premiera siedzącą na podłodze i w skupieniu przysłuchującą się słowom swojego ojca.

dax8m1s

Wygłoszone w Sejmie exposé premiera miało na celu przedstawienie strategicznych działań jego rządu w najbliższej kadencji. Morawiecki zaprosił na nie byłych szefów rządu. Poprzednie takie wystąpienie premiera miało miejsce w grudniu 2017 r.

- Niedługie, nie wierzę, że mogło ono kogokolwiek zanudzić - powiedział prezydent o wtorkowym wystąpieniu szefa rządu. Andrzej Duda zaznaczył, że premier w "spójny sposób przedstawił zręby swojej polityki".

Jarosław Gowin i Porozumienie poza rządem? Sellin: wcześniej byli jednomyślni

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dax8m1s

Podziel się opinią

Share
dax8m1s
dax8m1s
Więcej tematów