Trwa ładowanie...
mateusz morawiecki

Exposé Mateusza Morawieckiego. Premierowi towarzyszyła w Sejmie matka

Mateusz Morawiecki wygłosił we wtorek trwające 75 minut exposé. W przemówieniu nakreślił strategię działania nowego rządu. Słowom premiera przysłuchiwała się jego matka. Po wystąpieniu Morawiecki odprowadził ją do samochodu. I uronił łzę.

Share
Exposé Mateusza Morawieckiego. Premierowi towarzyszyła w Sejmie matka
Źródło: East News, fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER
d4i8tzr

- Exposé Mateusza Morawieckiego było spójne, niedługie i ciekawe - podsumował przemówienie premiera Andrzej Duda. - Wystąpienie jest przekonujące. Exposé Morawieckiego zawiera ogólną diagnozę - wtórował mu podczas sejmowej debaty Jarosław Kaczyński.

Premier przed swoim wystąpieniem umieścił na Facebooku post, w którym zaznaczył, że w przygotowaniach do exposé pomagała mu cała rodzina. "Wsparcie od Dzieci - jest, wsparcie od osobistego stylisty, czyli mojej kochanej Żony - jest, zestaw do notowania - jest, okulary - są. To znaczy, że jestem gotowy na #Expose" - napisał przed przemówieniem.

d4i8tzr

Na sali Morawieckiemu również towarzyszyła rodzina, m.in. córka, która w skupieniu słuchała słów swojego ojca. Po zakończonym wystąpieniu premier odprowadził swoją matkę do samochodu.

Źródło: East News

Jadwiga Morawiecka przed wejściem do auta położyła synowi dłoń na czole. Następnie go uściskała. Gdy odjechała, premier otarł z policzka łzę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4i8tzr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i8tzr
d4i8tzr
Więcej tematów