Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Wideo
Najnowsze

Exposé Mateusza Morawieckiego. Premierowi towarzyszyła w Sejmie matka

Mateusz Morawiecki wygłosił we wtorek trwające 75 minut exposé. W przemówieniu nakreślił strategię działania nowego rządu. Słowom premiera przysłuchiwała się jego matka. Po wystąpieniu Morawiecki odprowadził ją do samochodu. I uronił łzę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premier Mateusz Morawiecki pożegnał się ze swoją matką po wystąpieniu w Sejmie
Premier Mateusz Morawiecki pożegnał się ze swoją matką po wystąpieniu w Sejmie (East News, Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER)

- Exposé Mateusza Morawieckiego było spójne, niedługie i ciekawe - podsumował przemówienie premiera Andrzej Duda. - Wystąpienie jest przekonujące. Exposé Morawieckiego zawiera ogólną diagnozę - wtórował mu podczas sejmowej debaty Jarosław Kaczyński.

Premier przed swoim wystąpieniem umieścił na Facebooku post, w którym zaznaczył, że w przygotowaniach do exposé pomagała mu cała rodzina. "Wsparcie od Dzieci - jest, wsparcie od osobistego stylisty, czyli mojej kochanej Żony - jest, zestaw do notowania - jest, okulary - są. To znaczy, że jestem gotowy na #Expose" - napisał przed przemówieniem.

Na sali Morawieckiemu również towarzyszyła rodzina, m.in. córka, która w skupieniu słuchała słów swojego ojca. Po zakończonym wystąpieniu premier odprowadził swoją matkę do samochodu.

Źródło: East News

Jadwiga Morawiecka przed wejściem do auta położyła synowi dłoń na czole. Następnie go uściskała. Gdy odjechała, premier otarł z policzka łzę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów