Trwa ładowanie...
d487174
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
rekord

Elżbiety zebrały się, aby ustanowić rekord

Około 400 kobiet o imieniu Elizabeth zjechało do miejscowości Elizabeth w stanie Illinois, by
ustanowić rekord "najliczniejszego światowego zgromadzenia Elżbiet".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbiety zebrały się, aby ustanowić rekord
(AP)
d487174

Jak pisze agencja Associated Press, uczestniczki spotkania przyjechały z ponad 20 stanów USA. Do udziału kwalifikowało imię "Elizabeth" jako pierwsze lub drugie. Pojawiła się również pani o nazwisku Elizabeth.

Organizatorzy zaprosili najbardziej prominentną Elizabeth, czyli brytyjską królową Elżbietę II, która jednak, jak ujawnili - grzecznie odmówiła. Zaś zaproszenie wysłane do Elizabeth Taylor pozostało bez odpowiedzi.

Miejscowość Elizabeth otrzymała swą nazwę w XIX wieku dla uczczenia trzech kobiet o tym imieniu, które wsławiły się obroną osady przed Indianami.

d487174

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d487174

d487174
Więcej tematów