Trwa ładowanie...

Egzamin gimnazjalny 2018. Testy z biologii, chemii, fizyki, geografii i matematyki. Arkusze - gdzie szukać?

W czwartek kolejny dzień egzaminu gimnazjalnego 2018. Uczniowie zmierzą się z częścią matematyczno-przyrodniczą. Arkusze z biologii, chemii, fizyki i geografii zostaną opublikowane w południe, a z matematyki około godz. 14. Wyniki zostaną przedstawione w połowie czerwca.
Share
Egzamin gimnazjalny 2018. W czwartek uczniowie zmierzą się z częścią matematyczno-przyrodniczą
Egzamin gimnazjalny 2018. W czwartek uczniowie zmierzą się z częścią matematyczno-przyrodnicząŹródło: East News, Fot: Sławomir Kowalski
d4a43lu

Egzamin gimnazjalny 2018 w części przyrodniczej rozpocznie się o godz. 9. Na uporanie się z zadaniami z biologii, chemii, fizyki i geografii uczniowie maja 60 min. O godz. 11 nastolatkowie zmierzą się z ćwiczeniami matematycznymi. Na rozwiązanie testów będzie przysługiwać im 90 min.

Arkusze egzaminu gimnazjalnego 2018 pojawią się na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz okręgowych komisji egzaminacyjnych. Znajdziecie je również na Wirtualnej Polsce.

Zobacz także: Dyrektorka ucieka przed dziennikarzem WP. W jej szkole doszło do gwałtu

Do egzaminu gimnazjalnego 2018 przystąpi prawie 350 tys. uczniów z ponad 7 tys. szkół, którzy rozwiążą zadania z ponad 2 mln arkuszy. W piątek gimnazjaliści będą zmagać się z językiem obcym nowożytnym.

d4a43lu

Termin dodatkowy jest między 4 a 6 czerwca. Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 zostaną ogłoszone 15 czerwca. Zaświadczenia otrzymają 22 czerwca, razem ze świadectwem szkolnym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4a43lu

Podziel się opinią

Share
d4a43lu
d4a43lu
Więcej tematów