Trwa ładowanie...
ddedcaa

Dziś zmiana czasu na zimowy 2019. Sprawdź, kiedy skończą się zmiany czasu.

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2019 czeka nas najbliższej nocy. Przygotuj się, żeby dobrze przestawić zegarek. Już wkrótce pożegnamy się na dobre ze zmianą czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiana czasu na zimowy w 2019 roku czeka nas w nocy z 26 na 27 października. (Pixabay.com, Fot: pixaby)
ddedcaa

Dziś zmiana czasu na zimowy 2019. Jak przestawić zegarki?

Zmiana czasu na zimowy następuje co roku pod koniec października. Dziś w nocy cofniemy wskazówki zegarka o godzinę, z 3:00 na 2:00. Będziemy spali o godzinę dłużej.

W marcu 2020 roku powrócimy do czasu letniego. Wskazówki przestawimy wtedy z 2:00 na 3:00 i będziemy spali o godzinę krócej.

ddedcaa

Zmiana czasu 2019. Unia Europejska kończy ze zmianą czasu. Państwa członkowskie się wahają

Decyzją Parlamentu Europejskiego zmiana czasu przestanie obowiązywać w UE w 2021 roku. Politycy wysłuchali głosu mieszkańców Unii, którzy w wielkich konsultacjach społecznych opowiedzieli się za zniesieniem zmiany czasu.

Do kwietnia 2020 roku rządy poszczególnych państw UE mają uzgodnić, jaki czas będzie obowiązywał w ich krajach. Mówiło się, że wszystkie kraje Unii dojdą w tej kwestii do porozumienia, ale wiadomo już, że niektórym rządom nie podoba się rezygnacja ze zmiany czasu.

Polacy nie przepadają za zmianą czasu. Według badania opinii społecznej przeprowadzonego dla Ministerstwa Przedsiębiorczości, ponad 80% obywateli naszego kraju chce usunięcia tej regulacji.

ddedcaa

Podziel się opinią

Share

ddedcaa

ddedcaa
Więcej tematów