Trwa ładowanie...
d2zjwqw

Dziennikarz "Rzeczpospolitej" ostentacyjnie broni WOŚP na antenie TVP

Jacek Nizinkiewicz stanął murem za Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i podczas emisji na żywo jednego z programów w TVP info ostentacyjnie rozpiął bluzę, pod którą miał koszulkę z logo WOŚP.
Share
Dziennikarz "Rzeczpospolitej" ostentacyjnie broni WOŚP na antenie TVP
Źródło: Twitter.com
d2zjwqw

"Oburza mnie, że w publicznej telewizji poświęcono zaledwie kilkanaście sekund na wzmiankę o akcji charytatywnej, w którą zaangażowana jest od lat cała Polska i wiele miejsc na świecie" - skomentował dziennikarz "Rzeczpospolitej".

Dziennikarka prowadząca program próbowała wybronić TVP podkreślając, że telewizja publiczna przez kilkanaście lat wyłożyła sporo pieniędzy na promocję akcji Jurka Owsiaka, a to że w tym roku poświęciła jej mało to nic złego. "Brak informacji, to nie dezinformacja" - powiedziała dziennikarka.

Niespodziewanym komentarzem Jacka Nizinkiewicza zdziwiony był również Jacek Karnowski, drugi gość programu. Jednak publicysta jedynie wyraził swoje ubolewanie nad tym, że WOŚP zostało wykorzystane do walki politycznej, a słowa Jerzego Owsiaka są teraz wymierzane w prawicowe środowiska.

oprac: Klaudia Stabach

d2zjwqw

Podziel się opinią

Share
d2zjwqw
d2zjwqw
Więcej tematów