Trwa ładowanie...

Dzień Edukacji Narodowej. Przemysław Czarnek opublikował post

Przemysław Czarnek jeszcze nie został zaprzysiężony na ministra edukacji i nauki, ale już złożył życzenia wszystkim nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Share
Przemysław Czarnek
Przemysław CzarnekŹródło: PAP, fot: Wojtek Jargiło
d40lniq

W środę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Przyszły minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek złożył życzenia nauczycielom.

"W Dniu Edukacji Narodowej, wszystkim nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty, składam wyrazy wdzięczności za trud włożony w pracę nad wychowaniem młodego pokolenia oraz najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy" - czytamy na grafice na jego profilu na Twitterze.

Przypomnijmy, że Przemysław Czarnek, który ma zostać nowym ministrem edukacji i nauki, tuż przed uroczystością zaprzysiężenia poinformował, że jest zakażony koronawirusem.

d40lniq

Dzień Edukacji Narodowej. Życzenia od pary prezydenckiej

Z okazji święta nauczycieli życzenia złożyli także prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

"To Państwo przekazują młodym ludziom wiedzę niezbędną do zrozumienia współczesnego świata i kształcą umiejętności, które staną się podstawą ich życiowych sukcesów i źródłem samorealizacji. Uczą Państwo wzajemnego szacunku i nawiązywania koleżeńskich relacji oraz towarzyszą swoim wychowankom w ich pierwszych społecznych działaniach. Jest to wielka odpowiedzialność i zadanie, któremu nauczyciele stawiają czoła każdego dnia" - napisała Para Prezydencka z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Burza wokół Czarnka. Ostry komentarz. "Nie nadaje się na ministra, nie używa głowy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d40lniq

Podziel się opinią

Share
d40lniq
d40lniq
Więcej tematów