Trwa ładowanie...

Dzień Edukacji Narodowej. Para Prezydencka: "Życzymy dużo sił"

Prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Kornhauser-Duda z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyli nauczycielom życzenia. Czego im życzą?

Share
Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda złożyli nauczycielom życzenia. Dzień Edukacji NarodowejAgata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda złożyli nauczycielom życzenia. Dzień Edukacji NarodowejŹródło: Kancelaria Prezydenta RP, fot: Jakub Szymczuk, KPRP
d46zdbh

Dzień Edukacji Narodowej. Życzenia od Pary Prezydenckiej dla nauczycieli

"Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najlepsze życzenia nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty, którzy na co dzień dbają o edukację i wychowanie młodego pokolenia Polaków" - zaczęli życzenia skierowane do kadry pedagogicznej prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Kornhauser-Duda.

Para Prezydencka podziękowała nauczycielom za trud i zaangażowanie, z jakim codziennie wykonują swoją pracę, przekazując uczniom wiedzę, ale też ucząc ich zachowań w relacjach międzyludzkich.

"To Państwo przekazują młodym ludziom wiedzę niezbędną do zrozumienia współczesnego świata i kształcą umiejętności, które staną się podstawą ich życiowych sukcesów i źródłem samorealizacji. Uczą Państwo wzajemnego szacunku i nawiązywania koleżeńskich relacji oraz towarzyszą swoim wychowankom w ich pierwszych społecznych działaniach. Jest to wielka odpowiedzialność i zadanie, któremu nauczyciele stawiają czoła każdego dnia" - napisała Para Prezydencka z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

d46zdbh

Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku obchodzony jest w trudnych warunkach

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda wspomnieli też o trudnościach, jakie muszą pokonywać nauczyciele w dobie pandemii koronawirusa. Zamknięcie szkół, nauczanie zdalne, przeprowadzenie egzaminów ósmoklasisty i egzaminów maturalnych w zupełnie nowych, nieznanych dotąd warunkach – to nowe wyzwania, jakie zostały postawione w tym roku przed nauczycielami.

"Dziękujemy za poświęcony dodatkowo czas, za sprawne dostosowanie się do nowych okoliczności, za wysiłek włożony w prowadzenie lekcji przez Internet" - pisze Para Prezydencka z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Para Prezydencka życzy nauczycielom dużo sił

"Wszystkim nauczycielom i wychowawcom życzymy dużo sił i wytrwałości w trudnej, ale jakże ważnej i szczytnej pracy. Niech wdzięczność młodych Polaków i ich rodziców będzie dla Państwa najwyższą nagrodą i źródłem wielkiej satysfakcji - takie słowa skierowała do nauczycieli Para Prezydencka.

Spór o maseczki i zarzuty pod adresem Konfederacji. "Miałem wrażenie, że niektórzy kaszlą na obsługę"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d46zdbh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46zdbh
Więcej tematów