Trwa ładowanie...
d13qytg

#dziejesienazywo. PiS chce "przewietrzyć" środowisko akademickie?

O godz. 9.00 w #dziejesienazywo: o co chodzi w sporze wokół Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku? Dlaczego Jarosław Kaczyński chce weryfikacji stopni naukowych? Gośćmi programu będą m.in. wicepremier, minister kultury Piotr Gliński i minister finansów Paweł Szałamacha.
Share
d13qytg

W programie również: opozycja się jednoczy, Platforma Obywatelska idzie osobno. Grzegorz Schetyna gra o przywództwo frontu anty-PiS?

Spór o Trybunał a rating Polski. Co chciał osiągnąć minister finansów Paweł Szałamacha, który poprosił prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego, by rozważył niewypowiadanie się publicznie do 13 maja. Tego dnia agencja ratingowa Moody's ma opublikować raport o wiarygodności kredytowej Polski.

d13qytg

Gośćmi Roberta Mazurka będą: Piotr Gliński (wicepremier, minister kultury), Marcin Fijołek ("wSieci"), Wojciech Szacki ("Polityka Insight") oraz Paweł Szałamacha (minister finansów).

W części reportażowej poznamy wolontariuszy Hospicjum Onkologicznego św. Kazimierza w Warszawie. Czy można oswoić się ze śmiercią? Co jest najważniejsze dla ludzi w ostatnich chwilach ich życia? Wolontariusze spróbują odpowiedzieć na te i wiele innych trudnych pytań.

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d13qytg

Podziel się opinią

Share
d13qytg
d13qytg
Więcej tematów