Trwa ładowanie...

#dziejesienazywo Bartosz Kownacki: Jarosław Kaczyński nie ma konkurencji na polskiej scenie politycznej

- Na polskiej scenie politycznej nie widzę konkurencji dla Jarosława Kaczyńskiego. Jest to polityk, który ma największe sukcesy. Przez 27 lat wykazał się jednostajnością, konsekwencją poglądów i wielkimi sukcesami. To Jarosław Kaczyński wyniósł trzech prezydentów - mówił w programie #dziejesienazywo wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki.

Share
d2hqcy0

- Jeżeli jest dobra drużyna - a widzimy to po Euro 2016, gdzie skład był niemal cały czas ten sam - to nie warto jej zmieniać, tylko stawiać cały czas na kapitana, żeby prowadził ją do kolejnych sukcesów. Trudno po podwójnym zwycięstwie PiS żądać jakichkolwiek zmian. To byłoby niepoważne. Ktoś musiałby chyba źle życzyć PiS - mówił Kownacki.

Zapytany, czy Jarosław Kaczyński powinien być premierem, wiceszef MON odpowiedział, że "dzisiaj premierem jest pani premier Beata Szydło". - Bardzo dobrze sprawdza się w swojej funkcji, ja jestem ministrem w rządzie premier Szydło i jak najlepiej jej życzę, bo naprawdę dobrze nas reprezentuje. Ten rząd jest bardzo sprawnym rządem. Mam nadzieję, że Beata Szydło będzie jak najdłużej premierem - mówił Kownacki.

W sobotę odbędzie się kongres PiS. Delegaci wybiorą prezesa partii na 3-letnią kadencję. Mają prawo zgłaszania kandydatów, ale wszystko wskazuje, że Jarosław Kaczyński nie będzie miał konkurenta.

d2hqcy0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hqcy0
d2hqcy0
Więcej tematów