Trwa ładowanie...

Dyrektor TVP Opole zarzuca kradzież działaczowi Razem. Publikuje monitoring. "To pomyłka"

Według Mateusza Magdziarza, szefa TVP Opole, Michał Pytlik miał ukraść z siedziby telewizji torbę fotoreportera ze sprzętem o wartości kilku tysięcy złotych. Na dowód publikuje zdjęcia z monitoringu. – To była pomyłka. Przeprosiłem właściciela – mówi działacz partii Razem.

Share
Dyrektor TVP Opole zarzuca kradzież działaczowi Razem. Publikuje monitoring. "To pomyłka"
Źródło: Twitter
damsyrq

"To jest Michał Pytlik. Opolski działacz partii Razem. Od kilku lat pouczający wszystkich jak być uczciwym i praworządnym. Michał wszedł do siedziby TVP3 Opole z parasolką, a postanowił wyjść z torbą fotoreportera i jej zawartością za kilka tysięcy złotych. Nie bądź jak Michał. Nie kradnij!" – napisał na Twitterze Mateusz Magdziarz.

Opublikował też zdjęcia z monitoringu. Widać na nich mężczyznę, który wchodzi do siedziby TVP Opole z parasolem w ręku. Na kolejnych screenach wychodzi z parasolem i czarną torbą. Poprosiliśmy działacza partii Razem o odniesienie się do zarzutów kradzieży.

damsyrq

- Nie rozumiem twitta dyrektora TVP, bo on dobrze wie, jak było. W sztabie opolskim krążyła wtedy czarna torba, a Marcelina Zawisza miała rozmowę w studiu. Poprosiła mnie o popilnowanie rzeczy na kanapie. Po programie wziąłem wszystko z kanapy i wyszedłem, omyłkowo zabierając również tę torbę – mówi nam Pytlik.

I dodaje: - Po chwili dostałem telefon, że wziąłem nie swoją rzecz, więc od razu wróciłem pod studio TVP i oddałem ją z całą zawartością. Nic więcej się nie stało. Sytuacja została wyjaśniona z właścicielem torby tego samego dnia. Przeprosiłem właściciela torby.

Wyjaśnienia najwidoczniej nie przekonały dyrektora TVP Opole, który już zapowiedział materiał w telewizji na ten temat.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zmieńmy język w przestrzeni publicznej. Akcja WP: #stopmowienawiści

damsyrq

Podziel się opinią

Share
damsyrq
damsyrq
Więcej tematów