Trwa ładowanie...
d4f7y41

Donald Trump chce się spotkać z Kim Dzong Unem. Kiedy? "W odpowiednich okolicznościach"

Prezydent Stanów Zjednoczonych oświadczył, że jest otwarty na spotkanie z północnokoreańskim przywódcą Kim Dzong Unem "w odpowiednich okolicznościach".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Trump chce się spotkać z Kim Dzong Unem. Kiedy? "W odpowiednich okolicznościach"
(East News)
d4f7y41

- Gdyby było dla mnie stosowne spotkać się z nim, absolutnie bym to zrobił, byłbym zaszczycony - powiedział Trump w wywiadzie dla agencji Bloomberg. Dodał, że spotkałby się z Kimem "w odpowiednich okolicznościach".

Sytuacja na Półwyspie Koreańskim jest wyjątkowo napięta z powodu sygnałów, że komunistyczna Korea Północna może przeprowadzić szóstą próbę nuklearną oraz z powodu ostrzeżeń amerykańskiej administracji, która nie wykluczyła użycia siły, by powstrzymać ambicje atomowe Pjongjangu.

Wspólne ćwiczenia USA i Korei Południowej na Morzu Japońskim

d4f7y41

Rząd Korei Płd. potwierdził, że na Morzu Japońskim trwają ćwiczenia południowokoreańskiej marynarki wojennej z siłami amerykańskimi. USA i Korea Południowa zakończyły inne, doroczne ćwiczenia wojskowe "Foal Eagle".

Trump mówił na wiecu w Pensylwanii, że Chiny wywierają presję na Koreę Północną, by powstrzymać ją przed dalszymi prowokacjami. Podkreślał, że Pekin pomaga Waszyngtonowi w próbach rozwiązania problemu północnokoreańskiego.

d4f7y41

Podziel się opinią

Share

d4f7y41

d4f7y41
Więcej tematów