Trwa ładowanie...
ycipk-4j3ghl

Dawid Żukowski poszukiwany. Wiadomo, kiedy będzie pogrzeb jego ojca

Dawid Żukowski jest poszukiwany od ponad tygodnia. Jak się dowiedziała reporterka Wirtualnej Polski, wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb jego ojca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł, ojciec poszukiwanego Dawida Żukowskiego
Paweł, ojciec poszukiwanego Dawida Żukowskiego (123RF)
ycipk-4j3ghl

Dawid Żukowski jest cały czas poszukiwany. Jego ojciec popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg.

Jak ustaliła reporterka Wirtualnej Polski Magda Mieśnik, pogrzeb Pawła Ż. odbędzie się w piątek 19 lipca w Grodzisku Mazowieckim. Ze względu na uszanowanie prywatności jego rodziny nie podajemy szczegółów uroczystości, takich jak dokładne miejsce i godzina.

Wiadomo jednak, że ma być pochowany bez odprawiania wcześniej mszy świętej.

ycipk-4j3ghl

Zobacz także: Grodzisk Mazowiecki. Mieszkańcy wstrząśnięci tragedią

Dawid Żukowski. Co wiemy do tej pory?

W środę tydzień temu Paweł Ż. zabrał syna z domu w Grodzisku Mazowieckim ok. godz. 17. Paweł Ż. miał go zawieźć do Warszawy do matki. Podróżował z chłopcem szarą skodą fabią o nr. rejestracyjnym WGM 01K9. Przed godz. 21 policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec Dawida został śmiertelnie potrącony przez pociąg relacji Skierniewice-Warszawa. Miał popełnić samobójstwo. Maszynista pojazdu powiedział, że mężczyzna oczekiwał na przejazd pociągu i rzucił się pod niego. O północy matka Dawida zgłosiła zaginięcie syna.

Śledczy nie składają broni i zapewniają, że będą działać aż do skutku, czyli do odnalezienia chłopca.

ycipk-4j3ghl

Do nowych informacji dotarli dziennikarze programu "Uwaga" TVN. Paweł Ż. miał mieć 200 tysięcy złotych długu przez gry hazardowe. Poza tym miał jeszcze jedno dziecko - córkę - z pierwszego małżeństwa. Jego poprzednia żona miała od niego uciec na Ukrainę.

Wiadomo, że tłem zaginięcia Dawida Żukowskiego jest konflikt rodzinny. Matka chłopca bowiem trzy tygodnie przed tragedią wyprowadziła się z synem z domu i zamieszkała w Warszawie.

28 czerwca pełnomocnik 31-letniej matki Dawida Żukowskiego przesłał do prokuratury w Grodzisku Mazowieckim zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Pawła Ż. Chodziło o psychiczne znęcanie się nad nią.

ycipk-4j3ghl

Nie ma jednak mowy o stosowaniu przemocy fizycznej. Kobieta nie zarzucała mężowi także stosowania przemocy wobec Dawida.

Jak podaje TVP Info, około dwóch tygodni przed dramatem ojciec Dawida przestał pojawiać się w pracy. Nie podał powodu swojej nieobecności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-4j3ghl
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4j3ghl

ycipk-4j3ghl
ycipk-4j3ghl