Trwa ładowanie...
d49qkpb

Dąbrowa Górnicza: kierowca terenowego BMW staranował 11 aut

Na razie nie wiadomo, co kierowało 38-letnim mieszkańcem Będzina (woj. śląskie). Pojechał autem do Dąbrowy Górniczej i na parkingu przy Placu Bema zniszczył kilkanaście aut.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
38-letni wandal staranował 11 aut
38-letni wandal staranował 11 aut (śląska.policja.pl)
d49qkpb

W poniedziałek wieczorem dyżurny dąbrowskiej komendy policji otrzymał informację o wandalu, który w dzielnicy Gołonóg niszczy samochody. Mężczyzna miał terenowym bmw rozbijać auta na parkingu.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zobaczyli kilkanaście rozbitych aut. Z jednego z nich, rozbitego BMW próbował wydostać się mężczyzna. Zatrzymali go.

d49qkpb

38-latek był agresywny. Pobrano mu krew, by stwierdzić czy jest trzeźwy lub czy znajduje się pod wpływem substancji psychoaktywnych. Policjanci nadal czekają na wynik badania.

Mężczyzna staranował swoim BMW 11 samochodów. - Na razie przedstawiono mu zarzut spowodowania kolizji drogowej. Możliwe, że kwalifikacja czynu zostanie zmieniona, zależy to od wyniku badań krwi - mówi WP asp. szt. Mariusz Miszczyk, oficer prasowy KMP w Dąbrowie Górniczej.

Dlaczego 38-latek postanowił zniszczyć auta na parkingu? - Podczas przesłuchania stwierdził, że nic nie pamięta. Był zszokowany, gdy pokazałem mu zdjęcia - powiedział WP asp. szt. Miszczyk.

d49qkpb

Podziel się opinią

Share

d49qkpb

d49qkpb
Więcej tematów