Trwa ładowanie...

Czy Lech Wałęsa powinien uczestniczyć w kontrmanifestacji? Tak głosowali użytkownicy WP

Ponad połowa biorących udział w ankiecie Wirtualnej Polski jest zdania, że Lech Wałęsa powinien angażować się w manifestacje organizowane przeciwko rządzącym naszym krajem. Nieco ponad 43 procent głosujących uważa odwrotnie. Ponad dwa i pół procent głosujących nie ma zdania w tym temacie. W sondzie wzięło udział ponad 41 tysięcy internautów.

Share
Czy Lech Wałęsa powinien uczestniczyć w kontrmanifestacji? Tak głosowali użytkownicy WP
Źródło: WP.PL
d1n7ok4

Przypomnijmy, że Lecha Wałęsa miał pojawić się w miniony poniedziałek 10 lipca na kontrmanifestacji podczas miesięcznicy smoleńskiej. Wcześniej jednak trafił do szpitala w Gdańsku z powodu problemów z krążeniem.

- Jest mi bardzo żal, przykro, chciałbym tam być 10 lipca, ale lekarze i rodzina przekonują mnie, że ze względu na stan zdrowia nie ma mowy. Nie jest to żaden przejaw tchórzostwa, jak pewnie chcieliby sądzić niektórzy - pisał Lech Wałęsa.

d1n7ok4

Były prezydent Lech Wałęsa poinformował, że planuje pojawić się na sierpniowej kontrmanifestacji podczas miesięcznicy smoleńskiej. Uzależnia to jednak od decyzji lekarzy. Chce - jak powiedział - wzmocnić swoje działania "by jak najszybciej PiS odsunąć od władzy". Powiedział również, że będzie pomagać w organizacji, brać udział dyskusjach i zgłaszać uwagi co robić, aby - jak dodał - "dobrze po PiS uporządkować w kraju".

d1n7ok4

Podziel się opinią

Share
d1n7ok4
d1n7ok4
Więcej tematów