Trwa ładowanie...
d42qrpq
d42qrpq
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
seks

Częściej uprawiają seks, ale są z niego mniej zadowoleni

Ankieta, przeprowadzona przez jednego z producentów prezerwatyw pokazała, że Amerykanie uprawiają w tym roku seks częściej niż rok wcześniej, ale spada liczba tych, którzy są ze swego życia seksualnego zadowoleni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d42qrpq

Wyniki ankiety opublikowano w Nowym Jorku. Średnia częstotliwość uprawiania seksu, obliczona na podstawie informacji udzielonych przez 3 tys. osób objętych ankietą, wyniosła 2,9 raza w tygodniu; rok wcześniej było to 2,3 raza.

Dwie trzecie ankietowanych wyraziło zadowolenie ze swego życia seksualnego; oznacza to wyraźny spadek, ponieważ w 2011 roku satysfakcję z seksu deklarowało prawie trzy czwarte respondentów.

Aż 81 proc. ankietowanych szuka sposobów na uatrakcyjnienie swego życia seksualnego, a 56 proc. przyznaje się do żądzy miłosnych przygód. W tej ostatniej grupie najwięcej jest mieszkańców Środkowego Zachodu. Najbardziej żądni przygód okazali się jednak mieszkańcy Atlanty - stolicy południowego stanu Georgia. Przyznało się do tego aż 71 proc. respondentów z tego miasta.

d42qrpq

Podziel się opinią

Share

d42qrpq

d42qrpq
Więcej tematów